اخبارمهمترین اخبار روز

مورینیو: عاشق بازی سردار آزمون هستم

سرمربی تیم فوتبال رُم پس از پیروزی خانگی شاگردانش مقابل اودینزه در سری A ایتالیا از مهاجم ایرانی‌ خود تمجیدی ویژه‌ کرد.

سردار آزمون ژوزه مورینیو که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته سیزدهم سری A ایتالیا موفق شدند در ورزشگاه المپیکو با نتیجه 3 بر یک اودینزه را از پیش‌رو بردارند و به رده پنجم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها صعود کنند، گفت: مقصر خودمان بودیم که باعث شدیم کار سخت شود. می‌توانستیم خیلی زودتر کار اودینزه را تمام کنیم، اما طوری بازی کردیم که هر اتفاقی ممکن بود، رخ دهد. با این حال در مقطع پایانی بازی واکنش خیلی خوبی از خود نشان دادیم. بازیکنانی روی نیمکت دارم که می‌توانند به من کمک کنند.

وی در مواجه با این پرسش که «بار دیگر مثلث لوکاکو، دیبالا و سردار آزمون به شما کمک کرد تا به پیروزی برسید. آیا بازی با هر سه مهاجم در ترکیب اصلی می‌تواند یک گزینه باشد یا باعث عدم تعادل تیم می‌شود؟»؛ اظهار داشت: با توجه به اینکه پائولو دیبالا و سردار آزمون به طور طبیعی از نظر دفاعی سازماندهی نشده‌اند، این امر منجر به درجه‌ای از عدم تعادل تیم خواهد شد. وقتی یکی از آنها بازی می‌کند، تعادل تیم تحت‌تأثیر قرار نمی‌گیرد، اما با حضور همزمان هر دوی آنها در زمین، خطر از دست دادن کنترل بازی را داریم.

آقای خاص در تمجید از مهاجم ایرانی‌اش که در فصل تابستان با قرارداد قرضی یک‌ساله از بایرلورکوزن به رُم پیوست و در چند بازی اخیر در دقایقی که به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شده عملکرد تأثیرگذاری از خود به نمایش گذاشته، خاطرنشان کرد: عاشق بازی سردار آزمون هستم، اما او برای تبدیل شدن به بازیکن مدنظر مورینیو در کارهای دفاعی و جابجایی‌هایی دفاعی هنوز کمی کار دارد. با این حال، توانایی او شگفت‌انگیز است.

رُم با این برد 21 امتیازی شد و به رده پنجم جدول رده‌بندی صعود کرد و فاصله‌اش با اینتر صدرنشین را به 11 امتیاز کاهش داد.

65 / 100

گروه نرم افزاری ماهور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا