اخبارمهمترین اخبار روز

میلان پیشنهادهای مسخره‌ای برای جذب طارمی داد!

رئیس باشگاه پورتو، پیشنهادهای روسونری برای جذب طارمی را «مسخره» توصیف کرد.

به نقل از سایت «آبولا» پرتغال؛ پینتو داکاستا در مورد گزینه سرمربیگری تیم فوتبال پورتو، در صورت پیروزی مجدد او در انتخابات ریاست باشگاه گفت: به نظرم بقیه نامزدها باید با سرجیو کونسیسائو (سرمربی فعلی پورتو) تماس بگیرند و به او پیشنهاد بدهند. من نیز چنین کاری خواهم کرد.

وی در مورد پایان قرارداد مهدی طارمی با این باشگاه، در تابستان سال 2024 گفت: باید واقع‌بین باشیم. طارمی پیشنهادهایی دارد که هنوز به رقم 10 میلیون یورو (مبلغ لازم برای فعال‌سازی بند جدایی طارمی) نرسیده است. میلان پیشنهادهای مسخره‌ای داد و حتی با مدیران این باشگاه صحبت نکردیم!

« تاکنون پیشنهاد نزدیک برای جدایی طارمی ارائه نشده است.»، رئیس باشگاه پورتو ضمن بیان این جمله تصریح کرد: شما 10 میلیون یورو برای طارمی و 10 میلیون دیگر برای خزانه‌داری (برای امور مالیاتی) بدهید؛ من قرارداد طارمی را تمدید می‌کنم!

اخیراً رسانه‌های ایتالیایی و انگلیسی از تمایل باشگاه‌های اینتر، میلان و منچستریونایتد به جذب مهاجم شماره 9 تیم ملی ایران خبر داده بودند. فابریتزیو رومانو کارشناس مطرح نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا هم گفته طارمی در مسیر انتقال به اینتر قرار دارد.

طارمی تاکنون در 163 مسابقه با پیراهن پورتو به میدان رفته و موفق به ثبت 83 گل و 52 پاس گل شده است.

گروه نرم افزاری ماهور
50 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا