آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ناتینگام فارست حریف منچسترسیتی ۱۰ نفره نشد؛ همان همیشگی

منچسترسیتی، ناتینگام فارست را هم شکست داد.

هفته ششم لیگ برتر انگلیس امروز با برگزاری چند بازی آغاز شد. در مهمترین این بازی‌ها منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد میزبان ناتینگام فارست بود که این مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر به سود منچسترسیتی به پایان رسید. منچسترسیتی در ۵ بازی قبلی خود در لیگ برتر موفق به کسب همه امتیازات شده بود و با کسب این پیروزی، توانست رکورد فوق العاده خود را به ۶ پیروزی برساند.

 

مسابقه در ورزشگاه اتحاد برگزار شد و قضاوت آن را آنتونی تیلور بر عهده داشت. از نکات مهم این مسابقه می‌توان به تعداد زیاد مصدومان منچسترسیتی اشاره کرد که مهمترین آن‌ها کوین دی بروینه و برناردو سیلوا هستند. جک گریلیش که گفته شده بود شاید به دلیل مصدومیت قادر به بازی نباشد در این بازی از روی نیکمت کار را آغاز کرد.

 

نیمه اول، بازی در دست منچسترسیتی 

منچسترسیتی از همان دقیقه اول حملات خود را بر روی دروازه حریف آغاز کرد و در دقایق ابتدایی یک ضربه آزاد برای این تیم به دست آمد اما ثمری نداشت. حملات منچسترسیتی ادامه داشت و در دقیقه هفتم مسابقه، گل اول برای این تیم توسط فیل فودن به زیبایی به ثمر رسید. این گل بر روی حرکت کایل واکر و ضربه عالی فودن به گوشه دروازه ناتینگام فارست فرستاده شد.

گروه نرم افزاری ماهور

 

منچسترسیتی حملات بیشتری را بر روی دروازه حریف تدارک می‌دید و حملات آنها بار دیگر ثمربخش بود و در دقیقه 14 گل دوم تیم توسط ارلینگ هالند به ثمر رسید. در این گل نونس, خرید جدید پپ گواردیولا نقش مهمی داشت و با یک ارسال دیدنی هالند را در موقعیت مناسبی قرار داد و با یک ضربه سر عالی دقیق توسط او توپ به تور دروازه بوسه زد.

 

در دقایق بعدی ناتینگام فارست سعی داشت توپ را به دروازه منچسترسیتی نزدیک کند. در دقیقه 18 یک ضربه آزاد چسبیده به محوطه جریمه برای این تیم به دست آمد اما ثمری نداشت.

 

در دقایق بعدی توپ و میدان در اختیار منچسترسیتی بود و ناتینگام فارست در برابر حریف بسیار قدرتمند خود حرفی برای گفتن نداشت. چند موقعیت دیگر تا اواسط نیمه برای این تیم به دست آمد اما ثمری برای آن‌ها نداشت.

 

دقایق پایانی نیمه اول آرام تر سپری شد. منچسترسیتی به دنبال حفظ نتیجه بود و ناتینگام فارست توانایی نزدیک شدن به دروازه حریف را نداشت. در نهایت نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر به سود منچسترسیتی به پایان رسید.

 

نیمه دوم، برتری با ۱۰ نفر

در ابتدای شروع نیمه دوم، رودری به دلیل خطا بر روی گیبز وایت کارت قرمز را از داور دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد. پس از اخراج رودری، ناتینگام فارست حملات بیشتری را بر روی دروازه منچسترسیتی تدارک دید، اما نتیجه همچنان ۲ بر صفر به سود منچسترسیتی بود. گواردیولا که به دنبال حفظ نتیجه بود، چند تعویض انجام داد و تیم شکل دفاعی‌تری به خود گرفت. اواسط نیمه دوم بازی کمی با چاشنی خشونت همراه شد و چند کارت زرد به بازیکنان ۲ تیم نشان داده شد. ناتینگام فارست در این دقایق مالکیت توپ را در اختیار گرفته بود، اما دفاع قدرتمند منچسترسیتی اجازه عبور را به آن‌ها نمی‌داد. پس از چند دقیقه برتری ناتینگام فارست، بار دیگر نوبت منچسترسیتی بود که حملات خود را آغاز کند، اما این حملات برای منچسترسیتی ثمری نداشت. چند دقیقه پایانی بازی با حفظ توپ منچسترسیتی همراه شده بود، به نظر می‌رسید آن‌ها از نتیجه راضی هستند. در نهایت با وجود ایجاد چند موقعیت عالی برای ۲ تیم بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود منچسترسیتی به پایان رسید تا آن‌ها همچنان صدر جدول را در اختیار خود داشته باشند.

آمار و ارقام

– ۲بازی اخیر این ۲ تیم یک بار با نتیجه مساوی یک بر یک و یک بار با نتیجه ۶ بر صفر به سود منچسترسیتی به پایان رسیده بود.

– منچسترسیتی در هر ۶ بازی خود تا اینجای فصل موفق به گلزنی شده است.

– در ۵ لیگ معتبر اروپایی, هیچ بازیکنی به اندازه فودن موقعیت گل به وجود نیاورده است.

– منچسترسیتی با برتری در این بازی برای دومین بار به رکورد ۶ پیروزی متوالی دست یافت.

منچسترسیتی هفته آینده به مصاف ولوز خواهد رفت.

 

دیگر بازی‌ها 

در دیگر بازی‌های امروز لیگ برتر، بازی کریستال پالاس برابر فولام با نتیجه مساوی صفر بر صفر به پایان رسید و ۲ تیم لوتون تاون و ولوز به تساوی یک بر یک دست یافتند. پدرو نتو و کارلون موریس گلزنان این بازی بودند.

60 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا