آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ناگلزمان: اگر در ۱۰ دقیقه اول کار ترکیه را تمام می‌کردیم، نتیجه متفاوت می‌شد

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان معتقد است شاگردانش می‌توانستند در بازی شب گذشته ترکیه را شکست دهند.

یولیان ناگلزمان که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در دیداری دوستانه در ورزشگاه المپیک شهر برلین با نتیجه 3 بر 2 مغلوب ترکیه شدند تا اولین شکست مانشافت زیرنظر او رقم بخورد، پس از این بازی گفت: گل اول را خیلی ساده دریافت کردیم و روی آن صحنه کمی بیش از حد تهاجمی دفاع کردیم. ما کار را برای آنها خیلی آسان کردیم. برخی از بازیکنان ما به سطح واقعی خود که برای برای پیروزی در چنین بازی‌ها نیاز است، نرسیدند و نتوانستند پا را فراتر از محدودیت‌های خود بگذارند. اگر در 10 دقیقه اول کار ترکیه را تمام می‌کردیم، نتیجه متفاوت می‌شد. الان مجبور نیستیم همه چیز را بد جلوه بدهیم و من نمی‌خواهم همه چیز را منفی ببینم. نمی‌توان تیم را به خاطر عدم تمایل به پیروزی سرزنش کرد.

 

وی همچنین درباره استفاده همزمان از کیمیش و گوندوگان در خط میانی تیم تحت‌هدایتش اظهار داشت: از نظر فوتبالی آنها بسیار خوب هستند. در طول چنین بازی‌هایی که بسیار احساسی هستند، ما باید بسیار هوشمندانه دفاع کنیم. ما باید چیزهای خاصی را بسته به حریفان‌مان تنظیم کنیم.

سرمربی تیم ملی آلمان همچنین درباره گل سوم ترکیه که در پی برخورد توپ به دست کای هاورتس از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، خاطرنشان کرد: واکنش هاورتس طبیعی بود و به نظر من پنالتی درست نبود. این قانون در سطح بین‌المللی کمی سختگیرانه‌تر از بوندس‌لیگا است.

 

گروه نرم افزاری ماهور

ناگلزمان در پایان در خصوص بازی بعدی تیمش که سه‌شنبه شب در خانه اتریش خواهد بود، گفت: اتریش از نظر فوتبالی که ارائه می‌دهد، بهتر از ترکیه است.

5 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا