اخبارمهمترین اخبار روز

نورمحمدی: برنده دربی شانس زیادی برای قهرمانی دارد

مدافع سابق پرسپولیس تأکید کرد که برنده دربی ۱۰۳ می‌تواند شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ داشته باشد.

رضا نورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص یکصد و سومین دربی تهران که ساعت 20 امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود عنوان کرد: این مسابقه همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد و شرایط دو تیم در جدول جذابیت و حساسیت بازی را بیشتر خواهد کرد. تیمی که برنده شود شانس بسیار زیادی برای قهرمانی در لیگ خواهد داشت و می‌تواند در ادامه مسابقات از لحاظ روحی در بهترین وضعیت قرار بگیرد.

مدافع پیشین پرسپولیس با اشاره به شرایط این تیم بعد از انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی جدید گفت: پرسپولیس شرایط خوبی دارد و در این چند مسابقه هم جدا از اینکه نتایج خوبی گرفت نشان داد که حتی وقتی از حریف عقب می‌ماند با برنامه و حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کند. زمانی که باشگاه اوسمار را انتخاب کرد خیلی از هواداران موضع گرفتند ولی او توانست تا حدود زیادی هواداران پرسپولیس را راضی نگه دارد. هنوز البته چیزی تمام نشده و اوسمار مسئولیت سنگینی دارد. بدون شک برد در دربی، محبوببت اوسمار نزد هواداران را چند برابر می‌کند.

نورمحمدی درخصوص غیبت کنعانی‌زادگان و گولسیانی در این بازی که خیلی‌ها معتقدند می‌تواند به پرسپولیس ضربه بزند اظهار داشت: این بسیار مهم است که دو مدافع کناری با یکدیگر هماهنگ بوده و کنار هم بازی ‌کرده باشند ولی متأسفانه پرسپولیس این دو بازیکن را در اختیار نخواهد داشت. با این حال جانشین‌های این دو بازیکن تلاش می‌کنند بهترین عملکرد را داشته باشند و مطمئناً انگیزه آنها برای درخشش در دربی زیاد است. این بازی‌ را میلیون‌‌ها نفر می‌بینند و هر بازیکنی سعی دارد بهترین نمایش را در زمین مسابقه داشته باشد.

70 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا