آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

نویدکیا و تمدید روزهای رویایی در رفسنجان؛ غول‌کشی به قیمت تاریخ‌سازی

مس رفسنجان با هدایت محرم نویدکیا روزهای درخشانی را در فصل جاری پشت سر می‌گذارد.

مسئولان مس رفسنجان بعد از گذراندن نیم‌فصلی پرماجرا با هدایت ساکت الهامی، به سراغ تغییر و تحولات در کادرفنی تیم‌شان رفتند و آن‌ها بعد از توافق نافرجام با سعید دقیقی، تصمیم به همکاری با محرم نویدکیا گرفتند. نویدکیا با پذیرش هدایت مس، بعد از تجربه هدایت سپاهان اصفهان، دومین تجربه سرمربیگری‌اش در فوتبال ایران را در رفسنجان به‌دست آورد و او امید داشت که بتواند با تکیه بر تجربیات دوران حضورش در سپاهان، بتواند مسی‌ها را از شرایط بحرانی خارج کند.

 

مسی‌ها در نیم‌فصل نخست با کسب 15 امتیاز از 15 مسابقه با ثبت میانگین یک امتیاز از هر بازی در رتبه دهم جدول به کار خود پایان دادند؛ آن‌هم در حالی‌که فاصله مسی‌ها تا تیم رده نهم جدول، 7 امتیاز بود و هواداران مس با توجه به روند نتیجه‌گیری تیم‌شان در فصول اخیر، درخواست قطع همکاری با ساکت الهامی را داشتند. بعد از روی کار آمدن محرم نویدکیا، شرایط مس کاملاً تغییر کرده و نارنجی‌پوشان توانسته‌اند عملکرد درخشانی را از خود با هدایت نویدکیا به جای بگذارند.

 

مس در جمع 5 تیم برتر نیم‌فصل دوم

نارنجی‌پوشان با هدایت محرم نویدکیا در لیگ برتر روزهای درخشانی را پشت سر می‌گذارند و بعد از استقلال، شکست‌ناپذیرترین تیم نیم‌فصل دوم هستند؛ چرا که آن‌ها در کنار تیم پرسپولیس تنها یک باخت در نیم‌فصل دوم را تجربه کرده‌اند. مسی‌ها در طول 12 بازی با هدایت نویدکیا توانسته‌اند 17 امتیاز به‌دست آورند و با ثبت میانگین 1.41، پنجمین تیم برتر نیم‌فصل دوم هستند. جالب آنکه مسی‌ها در طول نیم‌فصل نخست، در 15 بازی، 13 گل به‌ثمر رساندند که در نیم‌فصل دوم توانسته‌اند 16 گل بزنند و در طرف مقابل، بعد از دریافت 22 گل در 15 مسابقه در نیم‌فصل اول، نارنجی‌پوشان در نیم‌فصل دوم تنها 11 گل دریافت کرده‌اند تا در کنار بهبود روند نتیجه‌گیری، تقویت خط حمله و خط دفاع مسی‌ها هم در آمار و ارقام نمایان شود.

گروه نرم افزاری ماهور

 

صعود تاریخی به نیمه‌نهایی با غول‌کشی!

مس رفسنجان در تاریخ جام حذفی 3 بار توانسته بود به جمع 8 تیم برتر برسد اما آن‌ها هیچ‌گاه به مرحله نیمه‌نهایی صعود نکرده بودند که این طلسم شب گذشته با هدایت محرم نویدکیا شکسته شد. نارنجی‌پوشان برای رسیدن به جمع 4 تیم برتر جام حذفی، مسیری پرپیچ‌وخم را پشت سر گذاشتند و توانستند استقلال تهران، پیکان تهران و تراکتور تبریز را از گردونه رقابت‌ها کنار بزنند که حذف 2 تیم پرافتخار جام از جمله دستاوردهای نویدکیا محسوب می‌شود.

 

فصلی که می‌تواند رویایی به پایان برسد!

مسی‌ها با هدایت محرم نویدکیا در تمامی رقابت‌ها در طول 15 مسابقه تنها یک شکست را پذیرفته‌اند و در لیگ برتر، شانس این را دارند تا با کسب امتیاز در 3 هفته پایانی، در جمع 8 تیم برتر جدول قرار گیرند. ضمن آنکه در جام حذفی هم نارنجی‌پوشان باید در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف آلومینیوم اراک بروند و تنها 2 بازی تا رسیدن به کسب مقام قهرمانی فاصله دارند. هرچند که هواداران مس تصور کسب مقام قهرمانی در جام حذفی را در ابتدای فصل نداشتند اما حالا این رویای بزرگ با هدایت محرم نویدکیا در دسترس شده و این سرمربی جوان می‌تواند با رساندن مس به جمع 8 تیم برتر جدول و قهرمان‌کردن این تیم در جام حذفی، به رویایی‌ترین شکل ممکن به ماموریت خود در رفسنجان در کسوت سرمربی مس پایان بدهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا