آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

بارسا و نیمار دوباره به هم رسیدند؛ همه چیز خوب است غیر از…

احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا شدت گرفته است.

شنیده‌ها حاکی از این موضوع است که بارسلونا و پاری‌سن ژرمن برای انتقال قرضی نیمار به بارسا به توافق کامل رسیده‌اند اما موضوعی در میان دو تیم قرار دارد که کار انتقال را کمی سخت می‌کند. نیمار در سال 2017 وقتی پاریس بند فسخ 222 میلیون یورویی بازیکن را فعال کرد، کاتالان‌ها را ترک کرد و به پاری‌سن ژرمن آمد. ۶ سال از این انتقال می‌گذرد، نیمار و پاریس در این مدت هرگز به اهدافشان نرسیدند و هر ۲ به جدایی حتی به صورت موقتی رضایت دارند. پاریس با این انتقال می‌خواست به هدفی که هنوز به آن نرسیده، یعنی لیگ قهرمانان برسد و نیمار می‌خواست با ترک بارسا از سایه‌ سنگین مسی بر روی عملکردش فرار کند و برنده‌ توپ طلا باشد. هر ۲ در اهداف خود شکست خوردند.

 

پاریس به دنبال مشتری

پیش از این گفته شده بود پاریس به دنبال تیمی است که نیمار را به صورت قرضی و با بند فروش به آن واگذار کند اما با وجود جدی شدن نام تیم‌هایی مانند منچستریونایتد، چنین انتقالی شکل نگرفت. پس از آن در شبی که مسی از رد پیشنهاد بارسلونا و تیم‌های عربستانی و حضور در اینترمیامی خبر داد، برخی رسانه‌ها می‌گفتند نیمار به تیم سابقش پیشنهاد شده است. ژاوی در جواب این سوال گفت برنامه‌ای برای جذب بازیکن برزیلی ندارد اما گویا در حال حاضر همه چیز تغییر کرده و ۲ تیم برای این انتقال آماده هستند.

 

مشکلی که سد راه شده!

تمام شرایط میان ۲ تیم بررسی شده و هر ۲ به این انتقال خوشبین هستند اما دستمزد بالای نیمار سدی برای این انتقال شده و تا زمانی که این مشکل برطرف نشود بارسا نمی‌تواند او را به ترکیب خود بازگرداند.

گروه نرم افزاری ماهور

 

بلوگرانا خیلی صریح موضع خود را در رابطه با انتقال نیمار به پاریس گفته است و فقط در صورتی او به نیوکمپ بازمی‌گردد که بیشتر حقوقش توسط پاری‌سن ژرمن پرداخت شود.

 

بارسایی‌ها به تازگی از مشکلات مالی خود فرار کرده‌اند و نمی‌خواهند با اضافه کردن نیمار به ترکیب، دوباره مشکلات مالی را به باشگاه بازگردانند. در حال حاضر توپ در میدان پاریس است و اگر این تیم راضی به پرداخت بیشتر دستمزد نیمار باشد، انتقال می‌تواند شکل بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا