آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

سفر نیمار به بارسلونا: آماده برای انتقال!

نیمار و پدرش که هم اکنون در اسپانیا حضور دارند با پینی زهاوی دیدار کردند.

نام نیمار طی سال‌های اخیر در نقل و انتقالات تابستانی در کنار نام بارسلونا مطرح شده و تکرار آن به قدری بوده است که خیلی جدی گرفته نشود. این موضوع در فصل جاری اما حالتی جدی‌تر به خود گرفته و به گزارش موندو دپورتیوو، ستاره برزیلی در لیست خروجی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد و در صورت دریافت پیشنهاد خوب، مشکلی با جدایی‌اش وجود ندارد.

 

منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا مدعی هستند که نیمار پیش از این یک بار به این باشگاه پیشنهاد شده است. ژاوی هرناندز و دستیارانش روی کیفیت فنی ستاره سابق آبی اناری‌ها شکی ندارند اما نگران بهم خوردن تعادل رختکن بعد از حضور نیمار هستند. شخصیت جنجالی نیمار که حواشی جزئی جدایی ناپذیر از آن است این نگرانی را به وجود آورده است.

عدم مقبولیت نیمار در نزد هواداران پاری‌سن‌ژرمن با وجود اینکه توسط خود این بازیکن مورد مهمی تلقی نشده اما او را بیش از پیش به جدایی و بازگشت به بارسلونا ترغیب می‌کند؛ اتفاقی که شاید در جریان سفر او و پدرش به بارسلونِ اسپانیا سرانجام نهایی شود.

گروه نرم افزاری ماهور

عکسی در ساعات اخیر از نیمار منتشر شده که او را در کنار پدر و ایجنتش نشان می‌دهد که میهمان پینی زهاوی هستند؛ زهاوی که ایجنت نیمار است رابطه بسیار خوبی با خوان لاپورتا دارد و سعی می کند این رابطه دوستانه را به کلیدی برای حل معمای انتقال نیمار به بارسلونا تبدیل کند و سفر ستاره برزیلی با پدرش را با خاطره خوش به پایان برساند.

60 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا