آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ماجرایی عجیب از غول نروژی؛ آب، دل و جگر!

«آاس» در گزارشی رژیم غذایی ارلینگ هالند را آپدیت کرد!

ارلینگ هالند در مصاحبه‌ای جدید با «آاس» از رژیم غذایی خود برای بازی در بهترین سطح پرده برداشت.

 

ارلینگ هالند، بازیکن نروژی تیم منچسترسیتی که اکنون در بالاترین و بهترین سطح خود به سر می‌برد و در مدت کوتاهی توانسته به یکی از بهترین بازیکنان جهان تبدیل شود، از پشت صحنه زندگی خود صحبت کرده است.

 

هالند در مستندی به نام «هالند، تصمیم بزرگ» از رژیم غذایی خود که شامل خوردن دل و جگر گاو است پرده برداشت، همچنین در رابطه با سیستم تصفیه آب و اهمیت نور خورشید هم سخن گفته است.

گروه نرم افزاری ماهور

 

هالند گفت: «من به بدن خود اهمیت می‌دهم. به نظر من خوردن غذاهای باکیفیت که تا حد ممکن محلی باشند بسیار حائز اهمیت است. مردم می‌گویند گوشت بد است، اما کدام گوشت؟ گوشتی که از مک دونالد می‌خرید یا گوشت گاو محلی؟ خود من فقط دل و جگر می‌خورم.»

 

آندریا بوکتا، متخصص تغذیه ورزشی هم درباره این مساله گفت: «در زمان قدیم هم پدربزرگ و مادربزرگ‌های ما برای جلوگیری از کم خونی به کودکان دل و جگر می‌دادند، از آنجا که کمبود آهن یکی از مشکلات مهم در جامعه است، خوردن دل و جگر به دلیل داشتن مقدار زیادی آهن می‌تواند اهمیت بسیاری داشته باشد.»

 

مصرف 6000 کالری در روز

هالند برای اینکه همواره خود را در بهترین فرم حفظ کند در روز 6000 کالری مصرف می‌کند. این میزان برای بسیاری از افراد زیاد است اما برای شخصی با قد و وزن هالند مقدار مناسبی است.هالند در ادامه توضیح می‌دهد که به طور روزانه برای استفاده از نور خورشید، حمام آفتاب می‌گیرد.

 

او گفت: «اولین کاری که هر روز صبح انجام می‌دهم، این است که کمی زیر نور آفتاب می‌روم، برای تنظیم ریتم شبانه روزی مفید است، همچنین از آب تصفیه شده استفاده می‌کنم و به عقیده من این کار برای بدن فواید زیادی دارد.»

49 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا