آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

وحشت در بلژیک از فرم ترسناک بارسلونا

رسانه‌های بلژیکی شانس زیادی برای نتیجه‌گیری آنتورپ در بازی سه شنبه شب مقابل بارسا در مونتجوئیک قائل نیستند.

نمایش تهاجمی بارسلونا مقابل بتیس با زدن پنج گل و درخشش مهاجمان، باعث تعجب و تأسف رسانه های بلژیکی در آستانه آغاز لیگ قهرمانان اروپا و دیدار بارسا مقابل آنتورپ شده است.

 

رسانه های “Nieuwsblad”و “GVA” پس از پیروزی بارسا نوشتند: «چه حیف؛ حالا که انتورپ روی فرم است، بارسا هم اوج گرفت».

نیوواسبلد نوشته است: «در حال حاضر، دو روز مانده به بازی لیگ قهرمانان مقابل آنتورپ، همه چیز برای بارسا خوب پیش می رود و این تیم به موقع اوج گرفته است. آنها بتیس را 5-0 شکست دادند و فقط چند اشتباه در خط دفاعی مرتکب شدند. آنتورپ با سه برد و دو تساوی در شش بازی و میانگین دو گل در هر بازی چهارمین تیم لیگ بلژیک است. شاگردان فن بومل در مجموع شش بازی را بدون باخت پشت سر گذاشته اند که شامل مرحله مقدماتی اروپا نیز می شود.»

گروه نرم افزاری ماهور

7sur7 هم نوشت: «به بارسا برابر آنتورپ خوش خواهد گذشت. بارسا با پنج گلزن مختلف (فلیکس، لواندوفسکی، تورس، رافینیا و کانسلو)، بتیس را شکست داد و قبل از بازی سه شنبه شب در افتتاحیه مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل انتورپ، اعتماد به نفس پیدا کرد.

 

GVA اما نقص‌هایی هم در تیم ژاوی پیدا کرده است: «بارسا از نظر دفاعی آسیب‌پذیر به نظر می‌رسید و بتیس بهترین موقعیت‌ها را داشت. اما زمانی که آنها پیش افتادند و فضای بیشتری در دسترس بود، تیم میزبان به راحتی فاصله گرفت.»

59 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا