آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

پای نیمار پیچ خورد ؛ خروج از زمین با گریه و برانکارد

نیمار در دقیقه 48 بازی پی‌اس‌جی و لیل به دلیل مصدومیت مچ پا و با برانکارد زمین بازی را ترک کرد تا سریال مصدومیت‌های او در مقاطع حساس فصل ادامه داشته باشد.

پی‌اس‌جی امروز از ساعت ۱۵.۳۰ به وقت تهران در پارک دو پرنس به مصاف لیل رفت و در دیداری دراماتیک در حالی که ۳ بر ۲ از لیل عقب افتاده بود در واپسین دقایق بازی مسی با یک کاشته فوق العاده کامبک پاری‌سن‌ژرمن را کامل کرد و بازی را ۴-۳ به سود پاری‌سن‌ژرمن کرد . کیلیان امباپه ( ۲ گل )  و نیمار گل‌های دیگر پاریس را زدند. نیمار پاس گل اول را داده بود تا روی دو گل تیمش نقش مستقیم داشته باشد.

سه دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که نیمار هنگام تصاحب یک توپ و در جدال با بازیکن حریف دچار مصدومیت مچ پا شد. مچ پا ناحیه‌ای است که ستاره برزیلی بارها در آن دچار مصدومیت شده و دیگر به یک سریال تکراری بدل شده است.

تلاش‌های تیم پزشکی پی‌اس‌جی برای بازگرداندن نیمار به زمین کارساز نبود و با وجود اینکه نیمار بلند شد و قصد ادامه دادن بازی را داشت، در نهایت تسلیم شد و با برانکارد و چشمانی اشک‌بار زمین را ترک کرد.

این مصدومیت باز هم در حساس‌ترین مقطع فصل رخ داده است و البته برای نیمار اتفاق تازه‌ای نیست. دو هفته دیگر پی‌اس‌جی باید در مونیخ برابر بایرن به میدان برود تا شکست ۱-۰ بازی رفت را جبران کند و به دور بعد لیگ قهرمانان برود. پی‌اس‌جی به شدت در این بازی به نیمار نیاز دارد؛ ولی بعید به نظر می‌رسد او در این فاصله اندک به چنین بازی حساسی برسد. نیمار قبل از شروع جام جهانی نیز از همین ناحیه مصدوم شده بود، ولی هر طور بود توانست خود را به بازی‌ها برساند.

اکنون باید دید نظر پزشکان پی‌اس‌جی چه خواهد بود و اینکه ستاره برزیلی شانسی برای بازی بزرگ مونیخ خواهد داشت یا خیر.

اکنون باید دید نظر پزشکان پی‌اس‌جی چه خواهد بود و اینکه ستاره برزیلی شانسی برای بازی بزرگ مونیخ خواهد داشت یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا