آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

استارت دوباره نقل و انتقالات داغ لیگ برتر ایران

در فاصله حدود 10 روز مانده به پایان نقل و انتقالات لیگ برتر ایران، تیم‌های مدعی با توجه به پتانسیل خود بار دیگر دست به کار شده‌اند.

بعد از شروع فصل جدید لیگ برتر ایران و در شرایطی که دو هفته از مسابقات گذشته، اکنون تیم‌ها برحسب عملکرد بازیکنان و نظر کادرفنی، قصد دارند بار دیگر به صورت ویژه و البته با وسواس بیشتری کار را در روزهای پایانی برای جذب و انتقال بازیکن مدنظر خود دنبال کنند.

 

در ادامه طی این گزارش به بحث احتمالات نقل و انتقالات چهار تیم مدعی قهرمانی خواهیم پرداخت.

 

پرسپولیس: ادامه خروجی مهاجم و در انتظار جذب بمب نقل و انتقالاتی

گروه نرم افزاری ماهور

آخرین بازیکنی که پرسپولیس پیوست کنعانی‌زادگان بود و از آن روز تا به امروز که نزدیک به چهل روز گذشته، چشم هواداران این تیم همچنان به جذب مهاجمی که وعده آن داده شده، به در مانده است. آنها البته مهدی عبدی را هم از دست دادند و این مساله کمی امیدواری برای جذب بازیکن جدید را افزایش داد؛ قطعا خالی شدن فهرست و جدایی یکی از مهاجمان معنایی جز آخرین تلاش این باشگاه برای جذب نفر جدید نخواهد داشت، مگر اینکه….!

با این حال درباره این باشگاه همچنان بحث جذب یک گلر و یک مهاجم که هر دو احتمالا از خارج خواهند بود، زیاد است و فرصت چندانی برای تقویت در این بخش نخواهند داشت.

استقلال: نگرانی‌های نکونام برطرف می‌شود؟

استقلال در بازار نقل و انتقالات چند بازیکن مهم خود از جمله مهدی قایدی، محمد محبی، رافائل سیلوا و عارف غلامی را از دست داد و توانست مهرداد محمدی، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی و بازیکنان جوانی چون برزگر، خالدآبادی و تورانیان را به خدمت بگیرد. آبی پوشان به دلیل مشکلات مربوط به سقف قرارداد، هنوز موفق به ثبت قرارداد برخی از بازیکنان و مربیان خود نشده اند و با وجود درخواست نکونام برای جذب بازیکن خارجی، استقلالی ها نتوانستند با گزینه خاصی به توافق برسند. کادرفنی از روند نقل و انتقالاتی تیم کاملا ناراضی است و باید دید با بازیکنان موجود و شرایطی که دنبال می‌کند، در فاصله روزهای باقیمانده چه تدابیری برای نقل و انتقالات دنبال خواهند کرد و آیا نفرات جدیدی که مدنظر نکونام است، به تیم اضافه خواهند شد یا خیر.

 

راند آخر فصل نقل و انتقالات برای استقلال و نکونام همانقدر مهم و حیاتی است که خطیر هم آن را برای اثبات شروع خودش مهم می داند.

بازگشت بازیکنانی که مجوز رفتن آنها صادر شده بود به همراه مشکل ثبت ستاره های جذب شده تیم امید به دلیل مشکلات سقف بودجه، پیش بینی های نکونام را برای بستن تیمی که به آن فکر می کرد سخت تر از گذشته کرده است. عدم خرید وینگر مصری به همراه مشکلات مالی بین استقلال و شاگرد اسپانیایی نکونام در فولاد فصل نقل و انتقالات آبی ها را مناسب نشان نمی دهد. آنها در این روزهای آخر مشکلات کاهش قرار داد تعدادی از بازیکنان را برای باز شدن جا برای سه بازیکن جذب شده امید را دارند و همچنان مشکلات میانه میدان و بخش هجومی آنها لاینحل مانده است. به نظر خطیر برای جذب رضایت نکونام و هواداران روزهای سختی را در پیش دارد

 

سپاهان: چشم به تبریز و احتمالات خط تهاجمی

یکی از قدرتمندترین تیم‌های فصل جدید که هر دو بازی سخت ابتدایی را با برتری قاطع به پایان رسانده، برای برخی پست‌های خود قصد بازنگری جدید دارد. آنها بار دیگر بحث نقل و انتقالات خود را دنبال خواهند کرد و گفته می‌شود هدف نقل و انتقالاتی آنها از تبریز خواهد گذشت. با این حال نهایی شدن هدف آنها بستگی زیادی به این خواهد داشت که بازیکنان کنونی لیست این تیم نیز با آنها همراهی لازم را داشته باشند. آنها همچنان روی سیاست خاص خود برای عدم انتقال از پرسپولیس و بالعکس کار را دنبال خواهند کرد و برخلاف شایعات شکل گرفته، تا این لحظه قطعا انتقالی بین دو تیم در این فاصله کوتاه باقیمانده تا پایان نقل و انتقالات شکل نخواهد گرفت.

 

تراکتور: همچنان به دنبال کهکشان سازی

دو باخت تلخ در دو هفته ابتدایی آن چیزی نبود که مالک جاه طلب تبریزی‌ها بعد از نقل و انتقالات تابستانی پر سر و صدایی که دنبال می‌کرد، انتظار می‌کشید. پاکو خمس اسپانیایی اما همانند دیگر تیم‌های مدعی همچنان به دنبال این است تا تیم خود را به بهترین شکل تقویت کرده و در این راستا همانطور که گفته شد، بعد از بحث انتقال مهدی عبدی از پرسپولیس به تبریز برای تقویت خط هجومی، احتمالا باید منتظر انتقال‌های جذاب دیگری هم بود. تراکتور نیز چشم به اصفهان دوخته تا در بخش‌های مدنظرش برای تقویت، از صدرنشین جدول گزینه‌های خود را جدا کند. باید دید در این مسیر توافق لازم صورت خواهد گرفت یا خیر.

به نظر شما شرایط در ادامه به چه شکل خواهد شد و آیا تیم‌های محبوب‌تان قادر خواهند بود نفرات مدنظر را به لیست خود اضافه کنند یا خیر؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا