آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

پرسپولیس قهرمان بازی‌های دوستانه پیش فصل!

پرسپولیس پس از شمس آذر و استقلال خوزستان، پیکان تهران را نیز در بازی دوستانه با دو گل شکست داد تا در سال ۱۴۰۲ نتیجه‌ای جز پیروزی به ثبت نرسانده باشد.

پرسپولیس پس از برگزاری بازی دوستانه مقابل شمس آذر قزوین و استقلال خوزستان در سومین مسابقه تدارکاتی پیش فصل خود به مصاف پیکان تهران رفت. سرخ‌ها مقابل شمس آذر قزوین با هفت گل پیروز شدند و استقلال خوزستان سرحال و روی فرم را نیز با تک گل حسین کنعانی شکست دادند.

 

حالا یک روز پس از بازی با استقلال خوزستان، پرسپولیس یک بازی تدارکاتی دیگر را مقابل پیکان در ورزشگاه دستگردی برگزار کرد و در این مسابقه نیز به پیروزی دست پیدا کرد.

 

علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمدمهدی احمدی، سعید صادقی، سروش رفیعی، مسعود ریگی، شهاب زاهدی، محمد عمری و میلاد سورگی ترکیب شروع کننده سرخ‌ها مقابل پیکان را تشکیل دادند.

گروه نرم افزاری ماهور

پرسپولیس ۱ – پیکان ۰: شهاب زاهدی

قرمزها در نیمه اول با ارسال کات‌دار شهاب زاهدی، گلر پیکان را به اشتباه انداختند و توپ به صورت مستقیم وارد دروازه شد تا شاگردان یحیی با یک گل پیش بیفتند.

ترکیب پرسپولیس در نیمه دوم به این شرح است:

علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، حسین کنعانی، وحدت هنانوف، وحید امیری، میلاد سرلک، امید عالیشاه، مهدی ترابی، مهدی عبدی، سینا اسدبیگی و علیرضا خدادادی.

در ادامه این نیمه پر‌سپولیس موقعیت‌های خوبی به وسیله صادقی، عمری و زاهدی به دست آورد که شوت‌های این بازیکنان راهی به دروازه پیدا نکرد و نیمه نخست با نتیجه یک – صفر به سود پرسپولیس پایان یافت.

 

در همان ابتدای نیمه دوم حرکت تکنیکی وحید امیری و نفوذ به محوطه جریمه با ضربه فنی و زمینی این بازیکن از فاصله کمی از کنار دروازه عبور کرد.

پرسپولیس ۲- پیکان ۰: علیرضا خدادادی

با ارسال بلند بیرانوند در شرایطی که پیکانی‌ها به خیال افساید ترابی ایستاده بودند، با برخورد توپ به مدافع حریف، هافبک گلساز سرخ‌ها از شرایط افساید خارج شد تا با پاس خود خدادادی را صاحب موقعیت کرده و گل دوم ثبت شود.

 

در دقیقه ۸۵ روی یک ضدحمله با پاس مهدی عبدی برای مهدی ترابی، این بازیکن با گلر پیکان تک به تک شد که ضربه‌اش با برخورد به تیرک عمودی راهی به دروازه نیافت.

در نهایت پرسپولیس در این مسابقه با گل‌های شهاب زاهدی و علیرضا خدادادی با نتیجه دو بر صفر پیکان تهران را شکست داد تا در سومین بازی دوستانه پیش فصل نیز به پیروزی دست یابد.

61 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا