آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

پپ تایید کرد: دی‌بروینه را برای مدتی نداریم!

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، تایید کرد که کوین دی‌بروینه، ستاره تیمش، برای مدتی نسبتا طولانی نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.

منچسترسیتی توانست در اولین دیدار فصل مقابل برنلی به پیروزی 3-0 برسد اما این برد تحت تاثیر مصدومیت دوباره دی‌بروینه قرار گرفت.

 

او که در فینال لیگ قهرمانان هم دچار مصدومیت شده بود، در این دیداردر دقیقه 25 جای خود را به متئو کواچیچ داد.

 

گواردیولا با ابراز ناراحتی برای ستاره تیمش، تایید کرد که ممکن است آسیب دیدگی دوباره او به دلیل زود برگشتن به میادین باشد.

گروه نرم افزاری ماهور

او به برنامه تلویزیونی مَچ آو دِ دِی گفت: “متاسفانه او دوباره مصدوم شد. از همان ناحیه که در فینال چمپیونزلیگ مصدوم شد و برای مدتی نمی‌تواند بازی کند.”

 

سرمربی سیتی همچنین در کنفرانس مطبوعاتی تایید کرد که ستاره بلژیکی تیمش نمی‌تواند خیلی زود به میادین برگردد و از ناراحتی این بازیکن گفت: “او ناراحت است زیرا تلاش زیادی کرده بود. او بعد از 25 دقیقه، بقیه فینال لیگ قهرمانان را از دست داد. او واقعا شرایط خوبی داشت، احساس می‌کرد کاملا آماده است و من ترجیح دادم او از ابتدا بازی کند، 45-40 دقیقه بازی کند و بعد ببینیم چه می‌شود، اما متاسفانه این اتفاق رخ داد.

شاید این اشتباه بود که خیلی زود برگردد اما اگر این مصدومیت بعد از 65 دقیقه بود، می‌توانست به دلیل خستگی ماهیچه باشد اما بعد از 15 دقیقه، باید با پزشکان صحبت کنیم.

 

در دومین سال ما، او مدت زیادی مصدوم بود، بنابراین او باید آرام باشد چون از آن مصدومیت عبور کرد و از این هم عبور خواهد کرد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا