آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

پی‌اس‌جی ۱-۳ لوریان : با تقلب هم باختند!

پاری‌سن ژرمن در دیداری خانگی مقابل لوریان با نتیجه ۳-۱ شکست خورد.

در دیداری که پاریسی‌ها از دقیقه ۲۰ با اخراج اشرف حکیمی ۱۰نفره شدند، مقابل تیم باانگیزه لوریان نتوانستند نمایش چندان درخشانی داشته باشند و در نهایت۳-۱شکست خوردند.

 

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد نشد تا اینکه در دقیقه 15، این تیم میهمان بود که به گل رسید. روی یک حرکت از سمت راست، پاس رومن فاوره در مقابل دروازه به انزو لوفی رسید و او هم با یک بغل پای مطمئن کار را تمام کرد.

اشرف حکیمی که در دقیقه 5 بازی یک کارت زرد دریافت کرده بود، در دقیقه 20 با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا کار برای پاریسی‌ها سخت‌تر شود.

با این وجود، این کیلیان امباپه بود که در دقیقه 29 گل تساوی را برای پاری سن ژرمن به ثمر رساند. در حالی که دروازه بان لوریان به تصور خطا، توپ را در محوطه جریمه خودی رها کرده بود، کیلیان امباپه بازی را دنبال کرد و دروازه خالی را باز کرد؛ گلی که اعتراض شدید بازیکنان میهمان را به همراه داشت.

اما خیلی طول نکشید که بار دیگر لوریان پیش افتاد. در دقیقه 39، این بار هم روی حرکت عالی فاوره که مارکو وراتی و خوان برنات را به زیبایی پشت سر گذاشت، توپ در مقابل دروازه به دارلین یونگوا رسید و او هم با یک ضربه بغل پای ساده بار دیگر لوریان را پیش انداخت.

در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با برتری 2-1 میهمان به پایان رسید.

در نیمه دوم این پاریسی‌ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و چند بار تا زدن گل تساوی پیش رفتند. از جمله در دقیقه 67 که روی ارسال کیلیان امباپه، این دانیلو پریرا بود که می‌توانست با ضربه سر کار را تمام کند اما دروازه بان لوریان با صورت توپ را دفع کرد.

حملات پاریسی‌ها در دقایق پایانی با ضدحملات خطرناک‌تر میهمان همراه بود و در دقیقه 86 بود که روی پاس کاری، این احمدو دی‌ینگ بود که کار را تمام کرد اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت.

ولی دو دقیقه بعد، دی‌ینگ موفق شد گل سوم لوریان را به ثمر برساند. این بار هم روی یک ضدحمله سریع، دی‌ینگ که روی یک پاس بلند، با جی‌جی دوناروما تک به تک شده بود، ابتدا توپ را به بدن دروازه پی‌اس‌جی کوبید اما توانست زودتر از بقیه خود را به توپ دوم برساند و با ضربه سر کار را تمام کرد تا لوریان در این دیدار خارج از خانه به یک پیروزی مهم برسد.

علی رغم این شکست پاریسی ها همچنان با 75 امتیاز از 33 بازی در صدر جدول قرار دارند و المپیک مارسی هم با 67 امتیاز و یک بازی کمتر، در رده دوم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا