آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

پیولی : از تصمیمات تاکتیکی‌ام پشیمان نیستم

استفانو پیولی، سرمربی میلان، تاکید کرد که علی‌رغم شکست تیمش، از تصمیماتی که در دربی مقابل اینتر گرفت، پشیمان نیست.

بعد از شکست ۳-۰ در دیدار سوپرجام سه هفته قبل در عربستان، پیولی در دیدار دیشب، تیمش را با آرایش غیرمنتظره ۲-۵-۳ به میدان فرستاد و رافائل لیائو، ستاره پرتغالی تیمش، را هم در ترکیب اصلی قرار نداد.

با این وجود باز هم اینتری‌ها تیم برتر میدان بودند و در نهایت با گل لائوتارو مارتینز به برتری رسیدند.

پیولی در پایان بازی گفت: “ما قطعا می‌خواستیم عملکرد منسجم‌تری در خط دفاعی داشته باشیم و از عقب‌تر دفاع کردیم. ما بد دفاع نکردیم، اما باید توپ را بهتر به گردش درمی‌آوردیم و به همین دلیل بود که نتوانستیم در نیمه اول ضدحملات بیشتری بزنیم.

متاسفانه ما بار دیگر روی ضربات آزاد ناآماده بودیم؛ اما به جز این، به عنوان یک تیم خوب کار کردیم. در نیمه اول حملات زیادی نداشتیم، اما قطعا در نیمه دوم بهتر شدیم.

واضح است که ما در دیدارهای اخیر از نظر دفاعی به اندازه کافی منسجم نبودیم، اما هدف ما این نبود که فقط دفاع کنیم. ما در عبور از پرس اولیه آن‌ها که شامل مهاجمانشان می‌شد، به مشکل خوردیم.

به عنوان مربی، من ایده‌های مشخصی در مورد شرایط‌مان دارم. مطمئنم اگر فوتبال معمول خودمان را بازی می‌کردیم، امشب بیشتر به مشکل می‌خوردیم. امروز منسجم‌تر بودیم، اما نیاز داشتیم که هجومی‌تر باشیم.

لیائو پتانسیل فوق‌العاده‌ای دارد. من تصمیم گرفتم با دو مهاجم نزدیکِ هم بازی کنیم تا برای خط دفاعی اینتر دردسرساز شویم، هرچند این اتفاق رخ نداد.

من پشیمان نیستم چون با توجه به همه چیزهایی که در طول هفته و در این دیدار دیدم، این تصمیم درستی بود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا