اخبارمهمترین اخبار روز

پیکه به فوتبال حرفه‌ای برگشت

ستاره پیشین تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا از بازگشتش به فوتبال حرفه‌ای برای ایفای نقشی متفاوت خبر داد.

 بعد از گذشت یک سال و دو ماه از ثبت آخرین بازی جرارد پیکه به عنوان فوتبالیست حرفه‌ای و اعلام بازنشستگی، او از بازگشتش به دنیای فوتبال خبر داد.

پیکه ماه نوامبر سال 2022 در حالی که هنوز با بارسلونا قرارداد داشت، این تیم را ترک کرد تا به کاهش بحران مالی باشگاه کمک کند. او از آن زمان تا به امروز در حوزه‌های دیگری از فوتبال که بیشتر جنبه نمایشی داشت، فعالیت کرد اما ظاهراً اکنون تصمیم گرفته که دوباره به فوتبال حرفه‌ای برگردد.

پیکه در صفحه شخصی خود در توئیتر اعلام کرد که قصد دارد به عنوان مربی به فوتبال برگردد، هر چند او هیچ سرنخی درباره تیمی که به آن خواهد پیوست، ارائه نکرد و تنها گفت که به زودی جزئیات تصمیمش را بیان خواهد کرد.

مدافع سابق بارسلونا نوشت: سال جدید است و من بعد از کلی فکر و بررسی تمام جوانب، تصمیم گرفته‌ام که به فوتبال برگردم. واقعاً دلم برای فوتبال تنگ شده است. برمی‌گردم اما این بار به عنوان بازیکن نخواهد بود، بلکه برای مربیگری است. در پایان هفته جزئیات بیشتری را اعلام خواهم کرد.

درباره مقصد احتمالی پیکه شایعاتی مطرح شده از جمله اینکه احتمال دارد او دستیار هم‌تیمی سابق ژاوی هرناندس شود که در حال حاضر بارسلونا را هدایت می‌کند. مربیگری تیم دسته دومی آندورا – تیمی که خود پیکه مالک آن است – هم یکی دیگر از این شایعات است.

گروه نرم افزاری ماهور
65 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا