آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ژاوی: اتفاقات بازی امشب یک شرمساری بزرگ برای لالیگا بود

ژاوی با لحنی تند به انتقاد از وضعیت داوری در لالیگا پرداخت.

ژاوی، سرمربی بارسلونا معتقد است داور بازی با ختافه هیچ تسلطی بر اتفاقات این دیدار نداشته است.

 

بارسلونا در اولین بازی فصل جدید لالیگا به مصاف ختافه رفت که این بازی در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. این بازی با تصمیمات داوری عجیبی همراه بود و هواداران بارسلونا معتقدند پنالتی این تیم در آخرین دقایق بازی نادیده گرفته شده است. ژاوی در این بازی به دلیل اعتراض به تصمیمات داوری اخراج شد و پس از این بازی در مورد کارت قرمزی که گرفت، گفت:

به داور گفتم که به تیم رقیب اجازه خطاهای زیادی را می دهد، در حالی که برای ما این طور نیست. همین حرف باعث اخراج من شد. بازی به خشونت کشیده شد چون داور به ختافه اجازه خطاهای زیادی را داد. در مقابل هر حرکت ما خطا اعلام می شد و سوت زده می شد اما آن ها اجازه داشتند هر کاری می خواهند انجام دهند.

لالیگا را به عنوان یک محصول مناسب می فروشیم اما این چیزی است که در واقع داریم، این خوب نیست. این کاملاً باعث خجالت و سرافکندگی است. در فوتبال نیاز به زمان موثر داریم. با چنین وضعیتی، فقط خودمان را احمق فرض می کنیم. در جلسه سرمربیان با کمیته داوران، به ما گفته شد که در فصل جدید درک بهتری از شرایط پرتنش وجود خواهد داشت و با ما سرمربیان رفتار بهتری می شود اما این دیگر اهمیتی ندارد.

گروه نرم افزاری ماهور

در نیمه دوم خوب بودیم. تلاش کردیم و با وجود ده نفره بودن، بسیار خوب بودیم. فصل گذشته نیز با تساوی کارمان را شروع کردیم. به تیمم و نحوه تلاش بازیکنان افتخار می کنم.

پنالتی احتمالی در دقایق پایانی؟ به نظرم گاوی خطای هندی مرتکب نشد. آن ها به ما گفتند اگر هند واضح و قطعی نباشد، چیزی اعلام نمی شود و حال آن ها برخلاف گفته خود عمل می کنند. خطای هند گاوی من درآوردی بود. داور باعث شد بازی برای ما گران تمام شود. او باید توضیح دهد. می خواهم به خاویر تباس بگویم که این چهره از لیگ، مایه شرمساری و خجالت است. طبیعی است اگر مردم خسته شوند یا فوتبال تماشا نکنند. چیزی که امشب دیدیم فوتبال نبود، یک شرمرساری بزرگ بود. مردم خواهان دیدن چنین چیزی نیستند.

رافینیا بازیکنی بسیار خوب با ویژگی‌های مثبت است. او در صحنه اخراجش اشتباه کرد، اما اتفاقات زیادی در این موضوع دخیل بود. داور از چند خطای واضح چشم‌پوشی کرده و اصلا روی بازی کنترل نداشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا