آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ژاوی : شاید امروز یک بازیکن جدید بخریم

ژاوی تایید کرد که ممکن است تا پایان امروز و بسته شدن پنجره انتقالات زمستانی، یک بازیکن جدید به خدمت بگیرند.

بارسلونا پس از پیروزی برابر خیرونا و شکست رئال مادرید برابر سوسیداد که باعث شد حاشیه امنیت کاتالان ها در صدر جدول به پنج امتیاز افزایش یابد، فردا باید در یک بازی معوقه به مصاف رئال بتیس برود. دیداری که در بنیتو ویامارین برگزار خواهد شد. دو تیم اخیرا در نیمه نهایی سوپرجام برابر هم به میدان رفتند که بارسا پس از تساوی ۲-۲ در ۱۲۰ دقیقه، در ضربات پنالتی برنده شد.

ژاوی در نشست خبری این بازی گفت:«بازی اخیر برابر بتیس به ما در شناخت این تیم بسیار کمک کرد. پیگرینی مربی فوق العاده ای است و در همه تیم هایش تاثیر مثبت می گذارد. او به ندرت سیستم بازی تیمش را عوض می کند و معتقدم فردا با همان سیستم قبلی برابر ما قرار می گیرند. بتیس از بهترین تیم های اسپانیا در کار با توپ است و البته بدون توپ هم خوب بازی می کنند. بازیکنان سرنوشت‌سازی دارند و در بازی فردا در اختیار داشتن توپ، پرس مناسب و استفاده حداکثری از فرصت های گلزنی، کلیدی خواهد بود.»

 

ژاوی در مورد احتمال خرید لحظه آخری در روز پایانی نقل و انتقالات زمستانی گفت:«تمرکز من روی بازی فرداست و درگیر مساله خرید بازیکن نیستم ولی پس از بازنشستگی پیکه، جدایی ممفیس دیپای و هکتور بیرین، شاید امروز یک بازیکن جدید جذب کنیم و چیزی را رد نمی کنم. تحت هر شرایطی معتقدم تیمی که در اختیار دارم، قادر به رقابت برای فتح تمام جام ها خواهد بود.»

ثبت قرارداد گاوی به عنوان بازیکن تیم اول:«این واقعا خبر فوق العاده ای است و حالا همه چیز به نظر نهایی لالیگا بستگی دارد. قاضی به نفع ما حکم داده و در اختیار داشتن گاوی به عنوان بازیکن تیم اول بهترین اتفاق است. خوشبینم مشکل آرائوخو و بالده نیز حل شود. البته ما در مورد هیچکدام این بازیکنان نگران نیستیم چون عاشق بارسلونا هستند و هیچ قصدی برای جدایی نداشتند و ندارند.»

 

احتمال جذب سفیان آمرابط:«از او خوشم می آید و بازیکن خوبی است ولی در عضویت فیورنتینا قرار دارد و صحبت از بازیکن تیم دیگر درست نیست.»

 

مصدومیت دمبله:«خبر بدی بود. مصدومیت عثمان عضلانی است و همه چیز به حس خود او بستگی دارد. مصدومیت عضلانی حساس است و بازیکن اگر ۱۰۰ درصد آماده نیست، نباید به میدان برگردد. او در بهترین فرم خودش بود و حالا باید کاری کنیم غیبتش به چشم نیاید، هرچند کار سختی است. بازیکنانی داریم که جای او را پر کنند ولی امیدوارم عثمان زودتر به میادین برگردد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا