آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ژاوی: مقابل پی‌اس‌جی از جانمان مایه می‌گذاریم

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا، از بازیکنانش خواسته در بازی برگشت مقابل پاری سن ژرمن از تمام توان خود استفاده کنند.

ژاوی هرناندز امیدوار است تیمش با هیجان بالایی که برای صعود به نیمه نهایی دارد در بازی برگشت هم عملکرد مناسبی داشته باشند.

 

ژاوی هرناندز در نشست خبری پیش از این بازی گفت: “برای ما به‌عنوان یک باشگاه این فرصت بسیار بزرگی است. ما در خانه بازی می‌کنیم و این به نفع ماست. مونتخوئیک باید مانند شب‌های جادویی نوکمپ باشد. من مسابقه‌ای بسیار شبیه به بازی رفت را تصور می‌کنم: آن‌ها به ما فشار زیادی وارد می‌کنند. برای صعود به نیمه نهایی باید فضاها را پیدا کنیم و شخصیت خود را نشان دهیم. ما در مورد یکی از بهترین تیم‌ها و مربیان جهان صحبت می‌کنیم. ما اشتیاق زیادی داریم و هیجان‌زده هستیم.”

 

پدری یا گوندوگان؟

گروه نرم افزاری ماهور

من حضور هر دوی آن‌ها را در نزدیکی محوطه جریمه را دوست دارم. آن‌ها را هنگام کنترل توپ تصور می‌کنم که موقعیت خطرناک ایجاد می‌کنند و پاس‌های دقیقی ارسال می‌کنند. اگر گوندوگان و پدری فضا و زمان داشته باشند، چیزهای زیادی برای به دست آوردن خواهیم داشت.

 

غیبت آندریاس کریستنسن؟

 

قابل توجه خواهد بود چون این محرومیت‌ها به ما آسیب می‌زند. برای رسیدن به نیمه نهایی “فارغ از نام‌‌ها” باید همه چیز و از جانمان مایه بگذاریم.

پیام خوان لاپورتا؟

 

او به من گفت که می‌خواهد کنار تیم بماند و در ورزشگاه حضور داشته باشد. این لحظه بسیار مهمی برای هواداران بارسلوناست، دوباره شور و شوقی وجود دارد. امروز او می‌خواست در کنار تیم باشد تا از ما حمایت کند. او هر از چند گاهی می‌آید. او مانند همه طرفداران هیجان‌زده است.

 

زمان باقی‌مانده تا بازی؟

 

من خوبم، بسیار باانگیزه و بسیار خوشحالم که در جایی که به عنوان یک باشگاه هستیم، حضور دارم. ما بعد از پنج فصل بدون انجام این کار، شانس رسیدن به نیمه نهایی را داریم. شما همچنین می‌بینید که یک فرصت بسیار بزرگ وجود دارد. من با کارلو آنچلوتی موافقم، پیروزی‌ها به شما آرامش می‌دهد و شکست‌ها به سختی به شما اجازه نفس کشیدن می‌دهند.

 

عثمان دمبله؟

 

قبل از بازی با او سلام و احوال‌پرسی کردم، دیگر صحبتی نکردم. او قبل از بازی به دنبال من بود، اما من درگیر بودم.

 

مشاوره به کوبارسی و لامینه یامال؟

 

آن‌ها خیلی صحبت می‌‎کنند، سوال می‌پرسند، آن‌ها همیشه می‌خواهند بهتر باشند و همین آن‌ها را به بازیکنانی عالی تبدیل می‌کند. لازم نیست زیاد برایشان توضیح دهم، یک شب اروپایی عالی خواهد بود. ما نیازی به انگیزه اضافی نداریم، بازی به اندازه کافی هیجان دارد.

60 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا