آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ژاوی: نامزد بهترین مربی سال شدم، به انتقادات می‌خندم

ژاوی هرناندز پس از قرار گرفتن در میان نامزدهای بهترین مربی سال فیفا، بار دیگر به انتقادات علیه خودش واکنش نشان داد.

در چارچوب مسابقات هفته پنجم لالیگا، بارسلونا فردا شب میزبان رئال بتیس خواهد بود.

 

ژاوی هرناندز در نشست خبری پیش از این بازی گفت: “بتیس یک تیم بزرگ، بسیار تکنیکی، با فوتبالیست‌های سطح بالاست. همیشه دوست داشتم تیم‌های مائوریسیو پیگرینی (سرمربی بتیس) را تماشا کنم و این یک بازی با اختلاف مالکیت توپ خواهد بود. ما در یک هفته سه بازی خانگی داریم و باید هوادارانمان بیایند و از ما حمایت کنند.”

 

عدم حضور بازیکنان ملی پوش زن در اردوی تیم ملی؟

گروه نرم افزاری ماهور

دلایل بازیکنان زن برای نرفتن به تیم ملی را نمی‌دانم. آن‌ها قبلاً بیانیه‌ای صادر کرده‌اند و کسی که باید توضیح دهد، آن‌ها هستند. باید شفاف صحبت کنیم و جایی برای سردرگمی باقی نگذاریم و آنها باید به وضوح آنچه را که اتفاق افتاده است، روشن کنند.

 

استفاده از لامین یامال؟

 

شما (خبرنگاران) سه هفته پیش به من گفتید که من جرات نکردم او را بکار بگیرم و حالا به من می‌گویید که زیاد از او استفاده می کنم. او چه شروع کند و چه از روی نیمکت به تیم اضافه شود، برای ما مهم خواهد بود. یامال استعداد طبیعی برای ایجاد تفاوت دارد و هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

تمدید قرارداد؟

 

خوشحالم. پروژه ادامه دارد و تا چند روز دیگر تمدید قراردادم اعلام می‌شود.

انتقادات؟

 

وقتی در مورد من بد می‌گویند، می‌خندم زیرا امسال انتقادات زیادی از من شد اما معلوم شد که من نامزد بهترین مربی سال فیفا هستم. این اعتبار باشگاه و همه بازیکنان است که قهرمان شده‌اند.

 

وضعیت تیم؟

 

معتقدیم که تیم کافی، بسیار خوب و رقابتی داریم. بله، این تیم کوچک است، اما ما به بازیکنان لاماسیا اعتماد زیادی داریم. استعدادها را در آنجا می‌بینیم و دوست دارم به آنها فرصت بدهم.

 

مدیریت جدید؟

 

سطح رضایت من از چارت سازمانی جدید عالی است. با دکو و بویان ارتباط داشته‌ام و با آنها خیلی خوب کنار می‌آیم. آن‌ها باشگاه را به خوبی می‌شناسند و این یک مزیت است که از این به بعد آن‌ها را در اختیار خواهیم داشت.

 

تغییرات در ترکیب؟

 

سیستم چرخشی وجود خواهد داشت. از روی ضرورت چون در 22 روز 7 بازی داریم و تغییراتی ایجاد می‌کنیم زیرا تقویم این را می‌طلبد و بازیکنان هم به آن نیاز دارند.

 

مصدومیت گوندوگان؟

 

ضربه‌ای به کمر او اصابت کرده است. خواهیم دید که وضعیت او امروز چگونه است و فردا تصمیم می‌گیریم، اگرچه اصولا او باید برای بازی فردا آماده باشد. آرائوخو نیز به خوبی پیشرفت می‌کند.

 

ویتور روکه؟

 

دکو به من گفته که ویتور روکه در ژانویه خواهد آمد. خواهیم دید، اما در اصل هیچ مشکلی با ادغام او در تیم وجود ندارد. هرچند فکر نمی‌کنم وقت آن باشد که در مورد آن صحبت کنم.

 

فران تورس؟

 

دیروز به فران گفتم کاری که او انجام داد ارزش زیادی دارد. او خودش شرایط را تغییر داد. او نمونه‌ای برای هم تیمی‌هایش است. او مهم خواهد بود.

 

وضعیت پدری؟

 

تمامی بازیکنان برنامه پیشگیری از آسیب دیدگی دارند. ما نباید روی پدری تمرکز کنیم. به دلیل برنامه سخت در همه تیم‌ها مصدومیت وجود دارد. با استرس و خستگی، احتمال مصدومیت بازیکنان اجتناب ناپذیر است.

60 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا