آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ژاوی نفس راحت کشید: بازی‌ساز بارسا زود برمی‌گردد!

روزنامه اسپورت در خبری خوش برای هواداران بارسا اعلام کرد مصدومیت ایلکای گوندوگان به اندازه‌ای که به نظر می‌رسید جدی نیست.

درحالی‌که از دیشب بعد از اینکه ایلکای گوندوگان در بازی تیم ملی کشورش آلمان مقابل فرانسه آسیب دید، هواداران بارسلونا به شدت نگران او بودند روزنامه اسپورت اعلام کرد مصدومیت ایلکای کمتر از آنچه ابتدا به نظر می‌رسید جدی است.

 

دیشب در جریان پیروزی 2-1 آلمان مقابل فرانسه، گوندوگان در یک صحنه از ناحیه کمر دچار آسیب دید. او در حالی که زمین را ترک می‌کرد به وضوح درد می‌کشید و همین باعث شد زنگ‌های خطر در بارسا به صدا در بیاید. به خصوص با توجه به اینکه پدری هم در حال حاضر با مصدومیت مواجه است.

 

امروز صبح گزارش‌ها در آلمان حاکی از این بود که گوندوگان با مصدومیت شدید از ناحیه لگن مواجه شده و ممکن است چند هفته از میادین دور باشد.

گروه نرم افزاری ماهور

روزنامه اسپورت دقایقی پیش اعلام کرد کادر فنی بارسلونا به نتایج بررسی‌های پزشکی ایلکای گوندوگان دست پیدا کرده و خیالش راحت شده، چرا که مصدومیت او به اندازه‌ای که تصور می‌شد جدی نیست.

در این گزارش اشاره شده که تست‌های نهایی در ساعت‌های آینده روی گوندوگان انجام می‌شود، ولی ژاوی و کادر فنی‌اش معتقدند او را خیلی زود در اختیار خواهند داشت.

60 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا