آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ژاوی: گوندوگان تاثیر زیادی در بازی داشت

ژاوی در مصاحبه‌ای از لواندوفسکی دفاع کرد.

بارسلونا شب گذشته موفق شد با حساب دو بر صفر تیم کادیس را شکست دهد. ژاوی در مصاحبه خود ضمن ستایش ایلکای گوندوگان ستاره آلمانی جدید تیم و فران تورس از روبرت لواندوفسکی با وجود عدم موفقیت در گلزنی دفاع کرد.

 

این همان چیزی است که از گوندوگان می‌خواهیم

گوندوگان در این بازی با پاس استثنایی و زیبای خود پایه گذار گل پدری بود و فران تورس توانست در دقیقه 94 گل دوم بارسلونا را به ثمر برساند. ژاوی گفت: «بله بازی دشواری بود، باید زودتر گلزنی می‌کردیم. ما تاثیرگذاری کمی داشتیم اما در نهایت نبوغ ایلکای روی پاس نهایی، پایه گذار گل اول ما شد. این همان چیزی است که از او می‌خواهیم اما فکر می‌کنم بازی خوبی بود. فران تورس بازی خوبی از خود ارائه کرد. هر بازیکنی باید همیشه آماده باشد.»

 

دفاع ژاوی از لواندوفسکی

با گذشت ۲ هفته از شروع مسابقات لالیگا در فصل جدید، روبرت لواندوفسکی هنوز موفق نشده برای تیم بارسلونا گلزنی کند، به همین دلیل انتقاداتی علیه او مطرح شده است، با این وجود ژاوی، سرمربی تیم بارسلونا در مصاحبه خود از او دفاع کرد.

 

از ژاوی در خصوص معضل گل نزدن ستاره تیم، یعنی لواندوفسکی در ۲ بازی نخست سوال شد و ژاوی در پاسخ گفت: «روبرت در این بازی ۳ یا ۴ موقعیت خوب گلزنی داشت‌ او باید صبور باشد. قطعا گلزنی او شروع خواهد شد و مانند هر مهاجم دیگری به گل احتیاج دارد. دفاع تیم کادیز در این مسابقه بسیار عالی بود اما او توانست با بازی خوب خود به تیم کمک کند.»

 

بارسلونا روز یکشنبه مهمان تیم ویارئال خواهد بود و لواندوفسکی امیدوار است بتواند در آن بازی جادوی گلزنی خود را بار دیگر باز پس بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا