آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

کابوس غیرمنتظره از راه رسید؛ سلمانی با پارگی رباط صلیبی تا پایان فصل خانه‌نشین شد!

هافبک جوان پرسپولیس به دلیل پارگی رباط صلیبی قادر به همراهی تیمش در ادامه فصل نیست.

پرسپولیس شب گذشته توانست در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران مقابل گل‌گهر سیرجان بردی یک‌گله را به‌دست آورد؛ آن‌هم در شرایطی‌که مهدی ترابی و وحید امیری در دسترس سرمربی پرسپولیس نبودند و پیش از آنکه بازی به دقیقه 10 برسد، یاسین سلمانی دچار چرخش زانو شد و نتوانست به بازی ادامه بدهد و جای خود را به محمد عمری داد. بعد از خروج سلمانی از زمین مسابقه، او به سرعت با برانکارد به اورژانس منتقل شد تا فوراً برای عکس‌برداری عازم بیمارستان شود.

 

سلمانی که در فصل جدید یکی از خریدهای پرسروصدای پرسپولیس بود و در دیدار با فولاد خوزستان موفق شد اولین گل خود با پیراهن پرسپولیس را به‌ثمر برساند، امید داشت که بتواند به سرعت مهیای بازگشت به ترکیب سرخ‌پوشان پایتخت شود اما از شب گذشته زمزمه‌هایی درباره پارگی رباط صلیبی ستاره پرسپولیس مطرح شد که سرانجام بعد از کش‌وقوس‌های فراوان و انجام آزمایشات تکمیلی، شایعات منتشره تایید شد و حالا باید یحیی گل‌محمدی چاره‌ای برای جای خالی یاسین سلمانی در فهرست تیمش بیندیشد.

 

از پارگی رباط صلیبی سلمانی تا کشیدگی همسترینگ سرلک!

علیرضا حقیقت پزشک باشگاه پرسپولیس با تایید خبر مصدومیت یاسین سلمانی از ناحیه رباط صلیبی توضیح داد: «گزارش ام‌آر‌آی زانوی یاسین سلمانی آماده شد و متاسفانه پارگی رباط صلیبی در تصویربرداری مشخص است. در مشورتی که با چند پزشک متخصص انجام شد، لزوم عمل جراحی نیز مورد تاکید قرار گرفت». با این اوصاف ستاره جوان پرسپولیس که در تیم امید در نقش کاپیتان فعالیت می‌کرد، حداقل 6 ماه از میادین دور خواهد بود و به نظر می‌رسد با توجه به دوره بازتوانی موردنیاز، او تا پایان فصل قادر به همراهی سرخ‌پوشان پایتخت نیست.

گروه نرم افزاری ماهور

 

میلاد سرلک هم در مسابقه شب گذشته مقابل گل‌گهر سیرجان دچار آسیب‌دیدگی شد و جای خود را به مسعود ریگی داد. بعد از معاینات انجام شده مشخص شد که مصدومیت ستاره باتجربه پرسپولیس از ناحیه همسترینگ است. علیرضا حقیقت پزشک باشگاه پرسپولیس در واکنش به آخرین وضعیت میلاد سرلک توضیح داد: «از علائم موجود مشخص شده بود که وی از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی است‌. سونوگرافی روی عضله انجام شد و همین مورد تایید گردید. برنامه درمانی برای او در حال انجام است تا در سریعترین زمان آماده بازگشت به میادین شود».

 

سلمانی در شرایطی فرصت حضور در ادامه فصل را از دست داد که حالا او در کنار میلاد سرلک، وحید امیری و مهدی ترابی، 4 مصدوم سرشناس پرسپولیس هستند. به جز یاسین سلمانی که مشخصاً تا پایان سال جاری شانسی برای بازی در ترکیب پرسپولیس ندارد، سرنوشت دیگر ستاره‌های این تیم مشخص نیست و این موضوع باعث شده تا در پست هافبک، یحیی گل‌محمدی با چالش بزرگی مواجه شود. سرخ‌پوشان پایتخت در دیدار بعدی خود باید 27 مهرماه در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف پیکان تهران بروند که باید دید آیا سرلک، امیری و ترابی شرایط حضور در ترکیب پرسپولیس را به‌دست می‌آورند یا سیمای ترکیب اصلی سرخ‌پوشان پایتخت دگرگون خواهد شد و آن‌ها با ترکیبی متفاوت برابر حریف همشهری خود قرار می‌گیرند.

5 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا