آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

کروس: حذف آلمان از خداحافظی من مهمتر است

تونی کروس، ستاره آلمان، به خداحافظی خودش از فوتبال توجه ندارد و از بابت شکست مقابل اسپانیا به شدت ناراحت است.

تونی کروس که قبل از شروع رقابت‌های یورو 2024 تایید کرده بود با رئال مادرید تمدید نمی‌کند و این رقابت‌ها هم آخرین تورنمنت دوران حرفه‌ای او خواهد بود، مقابل اسپانیا شکست خورد.

 

این شکست به معنای حذف کروس و همبازیانش به عنوان میزبان یورو در مرحله یک چهارم نهایی بود. این اسطوره آلمانی به این ترتیب پایان تلخی برای دوران حرفه‌ای خود داشت و آخرین جام ممکن را به دست نیاورد.

 

کروس پس‌ از پایان بازی با ناراحتی گفت: “در یک بازی‌ای قرار گرفتیم که تمام تلاشمان را کردیم تا شکست نخوریم. دو تیم خیلی به هم نزدیک بودند و این همه چیز را تلخ‌تر می‌کند. فکر می‌کنم همه ما می‌توانیم به خودمان افتخار کنیم چون در سطح خوبی بودیم. به نظرم همه ما توانستیم دوباره به فوتبال آلمان امید بدهیم. اما ما بسیار ناراحت و ناامید هستیم چون می‌خواستیم به مراحل بالاتر برویم.”

گروه نرم افزاری ماهور

آخرین بازی دوران حرفه‌ای؟

در حال حاضر، این واقعیت که ما از مسابقات حذف شده‌ایم از هر چیز دیگری مهمتر است، چون در کنار هم یک هدف بزرگ با هم داشتیم. این رویایی که همه ما داشتیم اکنون به سادگی از بین رفته است. حتی اگر در چند روز آینده متوجه این شویم که مسابقات را به خوبی پیش برده بودیم اما باز هم این حذف به شدت تلخ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا