آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

کلوپ: از فکر کردن به بازی بعدی متنفرم!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، می‌گوید از اینکه بلافاصله پس از بازی مقابل یونیون سن‌ژیل باید به بازی برایتون فکر کند، متنفر است.

پیروزی 2-0 لیورپول مقابل یونیون سن‌ژیل در لیگ اروپا باعث شد تا یورگن کلوپ با در نظر گرفتن بازی مقابل برایتون، تغییراتی از پیش برنامه ریزی شده در ترکیب تیمش ایجاد کند.

 

قرمزها تنها سه روز پس از دومین بازی گروهی خود در اروپا به ورزشگاه برایتون می‌روند و یورگن کلوپ امشب 9 تغییر در ترکیب اصلی خود ایجاد کرد.

 

آلیسون بکر و محمد صلاح تنها بازیکنانی بودند که جایگاه خود را حفظ کردند، اگرچه داروین نونیز و ترنت الکساندر-آرنولد نیز‌ در ترکیب ثابت حضور داشتند.

گروه نرم افزاری ماهور

برنامه کلوپ با تأخیر نتیجه داد، زیرا پس از موقعیت‌های صلاح و نونیز، رایان گراونبرخ قبل از پایان نیمه اول گلزنی کرد. صلاح، نونیز و واتارو اندو در نیمه دوم از بازی خارج شدند و کلوپ در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی خود تأیید کرد که “هر سه بازیکن تعویض شده در برنامه ریزی بودند.”

 

این نشان می‌دهد که همانطور که از ترکیب اصلی انتظار می‌رفت، اندو در میانه میدان مقابل برایتون در کنار الکسیس مک آلیستر و دومینیک سوبوسلای بازی خواهد کرد.

 

در مصاحبه خود با TNT Sports، سرمربی لیورپول در مورد تصمیمات خود توضیح داد:” لیورپول با کودی خاکپو و دیوگو جوتا برای آخر هفته باید کمی متفاوت عمل کند.”

 

او در مورد تعویض‌های برنامه ریزی شده‌اش گفت:” اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم، فکر می‌کنم باید آن را امتحان کنیم. ما اکنون زمان بسیار کوتاهی برای بازی برایتون داریم. بدیهی است که سال گذشته در آنجا افتضاح بودیم، بنابراین باید بهتر کار کنیم. این دشوار است. از فکر کردن به بازی بعدی پس از یک بازی متنفرم [ما برای آن آماده می‌‌شویم]، اما گاهی اوقات مجبوریم. ما مشکل داریم، دو مهاجم ما برای بازی بعدی در دسترس نیستند، بنابراین باید کمی متفاوت عمل کنیم.”

66 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا