آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

کلوپ : دو گل ایستگاهی خوردیم، این نباید تکرار شود

یورگن کلوپ، بعد از شکست 2-1 تیمش مقابل برایتون گفت تیمش از روی موقعیت‌های ایستگاهی دو گل دریافت کرده و این نباید برای قرمزها تکرار شود.

لیورپول امروز مهمان برایتون بود تا در مرحله یک‌ شانزدهم نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف این تیم برود.

 

شاگردان یورگن کلوپ مقابل برایتون ۲-۱ شکست خورده و از دور رقابت‌ها حذف شدند تا روند ناکامی‌های اخیر این تیم ادامه پیدا کند.

 

سرمربی لیورپول در پایان بازی گفت تیمش نسبت به هفته‌های گذشته بازی بهتری به نمایش گذاشته ولی روی ضربات ایستگاهی گل خورده و همین پذیرش شکست را دشوار کرده است. او همچنین گفت لیورپول در ماه ژانویه خریدی نخواهد داشت و او از بازیکنانش راضی است.

لیورپول باز هم اصرار دارد ژانویه بازیکن نخرد؟

در این پنجره نقل و انتقالات هیچ اتفاقی نمی‌افتد. مطلقا هیچ. تیم ما با مشکل بازیکن مواجه نیست.

 

علت باخت لیورپول مقابل برایتون؟

یک عالمه توپ از دست دادیم. توپ‌های ساده. این اتفاقی است که برای ما تکرار می‌شود. تیم حریف دو گل از روی موقعیت ایستگاهی زد. پذیرفتن چنین شکستی واقعا سخت است.

 

ما می‌توانیم خیلی بهتر از این بازی کنیم. البته عملکرد ما در این مسابقه بهتر از بازی‌های یکی، دو هفته اخیر بود. ولی می‌توانیم خیلی بهتر از این باشیم.

 

گل خوردن از روی ضربات ایستگاهی نباید برای لیورپول تکرار شود

چند وقت پیش هم با این تیم بازی کرده بودیم و در آن مسابقه حتی سایه‌ای از لیورپول نبودیم. با این شرایط و این ذهنیت به خانه برایتون آمدیم. امروز بازی بهتری انجام دادیم ولی همان‌طور که گفتم از روی موقعیت‌های ایستگاهی دو گل خوردیم. اتفاقی که نباید برای تیم ما بیفتد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا