آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

کلوپ: لیورپول این فصل بازی راحت نداشته است

یورگن کلوپ پیش از بازی حساس و سخت مقابل تاتنهام، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

لیورپول فردا از ساعت ۲۰ در ورزشگاه خانگی تاتنهام برابر این تیم قرار می‌گیرد. آنها در این فصل باختی را تجربه نکرده‌اند و بازی فردا چالش سختی برای کلوپ و تیمش با هدف حفظ این رکورد است.

 

یورگن کلوپ درباره حضور یا غیبت ترنت الکساندر آرنولد در بازی فردا گفت: «ترنت با ما تمرین کرده و می‌تواند در لیست بازی فردا قرار بگیرد و بازی کند.»

 

او درباره آمادگی استفان بایچتیچ نیز اظهار نظر کرد: «او در ریکاوری خود کمی عقب‌نشینی داشته است. عادی است، وقتی ۶ ماه از میادین دور باشید این اتفاقات می‌افتد. برای او برنامه‌ریزی دقیقی انجام داده‌ایم و قصد داریم آرام آرام او را به بازی روی چمن بیاوریم.»

گروه نرم افزاری ماهور

کلوپ در مورد فروش سهام اقلیتی توسط FSG گفت: «یک باشگاه همیشه به پول نیاز دارد. البته این به این معنا نیست که ما یک بودجه ۲۰۰ میلیون پوندی برای خرج کردن برای تقویت تیم لازم داریم. این خبر خوبی است. این پول با اطمینان و احتیاط بسیار خوبی مصرف خواهد شد. من می‌توانم درک کنم که برای مردم، پول در فوتبال فقط مربوط به هزینه‌های نقل و انتقالات است، اما موارد دیگری هم هست، ما در حال ساختن جایگاه جدید، زمین تمرین و همچنین بازگشت ملوود هستیم. این چیزها هم برای حفظ باشگاه در وضعیت سالم لازم هستند.»

کلوپ درباره عملکرد دومنیک سوبوسلای و واتارو اندو، دو هافبک خود گفت: «دومنیک پسر بسیار خوبی است. در بازی تأثیرگذار و واقعا باهوش است. از آمدن به اینجا بسیار خوشحال بود و واقعاً خوب بود که دیدم این انتقال چقدر برای او مهم است. اگر شما چنین روحیه‌ای در خود دارید، پس موقعیت خوبی است که بهترین فوتبال خود را بازی کنید. از بازی اندو هم تعجب نکردم چون او اینگونه هم تمرین می‌کند‌. او لیاقت زمان دادن را دارد و اگر به افراد وقت ندهید، پس این چه دنیایی است؟

او بازیکن باکیفیتی است و واقعا خوشحالم که توانست در اولین نگاه‌ها به او، کیفیت خود را نشان دهد.»

 

سرمربی آلمانی به سوالات خبرنگاران درباره بازی مقابل تاتنهام هم پاسخ داد: «این یک آزمون بسیار سخت است. البته ما هنوز بازی آسانی انجام نداده‌ایم، نیوکسل خارج از خانه سخت است، چلسی خارج از خانه سخت است. تاتنهام هم خوب کار می‌کند، آنگه یک سرمربی سطح بالا به نظر می‌رسد. منتظر دیدار با او هستم.»

66 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا