آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

کلوپ: همه دیدند نیامده‌ایم برای سلامتی ورزش کنیم!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، بعد از تساوی تیمش مقابل چلسی با لحنی عصبانی مصاحبه کرد و گفت از نتیجه راضی است و همه دیدند که تیم او نیامده که برای سلامتی ورزش کند.

لیورپول در هفته اول فصل جدید لیگ برتر به خانه چلسی رفت و در نهایت با تساوی 1-1 به کار خود در این مسابقه پایان داد.

 

یورگن کلوپ که در طول مسابقه کنار خط طولی زمین اعتراض‌های زیادی به داور داشت و حتی یکی از واکنش‌های او به آنتونی تیلور خبرساز بود بعد از بازی هم با لحنی عصبی مصاحبه کرد.

کلوپ در این مصاحبه تلویحا از ادامه تلاش‌های لیورپول برای جذب کایسدو خبر داد و در پاسخ به سوالی درباره خرید بازیکن شماره 6 گفت همه می‌دانند تیمش به دنبال چنین بازیکنی است.

گروه نرم افزاری ماهور

کلوپ درباره علت تعویض محمد صلاح و واکنش او که مشخص بود از این تصمیم راضی نیست گفت صلاح خیلی خیلی مهم است ولی او آنقدر رکورد دارد که مربی نمی‌تواند در کوران مسابقه به چنین مسائلی فکر کند.

واکنش محمد صلاح به تعویض شدن

ما برای بردن بازی اینجا هستیم. صلاح خیلی خیلی خیلی مهم است. ولی ما باید تصمیم بگیریم. در آن زمان به پاهای شاداب احتیاج داشتیم. صلاح 500 رکورد مختلف دارد. من در جریان مسابقه نمی‌توانم به این مسائل فکر کنم.

 

کلوپ از بازی اول تیمش در فصل جدید راضی است؟

این شروع خیلی امیدوارکننده بود. ما طوری بازی کردیم که کسی نمی‌تواند بگوید اینها برای تفریح آمده‌اند! نیامده‌ایم که برای سلامتی ورزش کنیم. ولی بعد از مدتی خودمان درها را برای چلسی باز کردیم. ما تا آخر سخت جنگیدیم و بازی برای هر دو تیم خیلی پرفشار بود. یک امتیاز در خانه چلسی … اشکالی ندارد.

 

آیا ممکن است شاهد یک شماره 6 جدید در لیورپول باشیم؟

در مورد بازیکنان خاص نمی‌شود چیزی گفت. الان می‌بینید که بازار واقعا دیوانه‌وار شده است. اینکه ما دنبال چنین بازیکنی می‌گردیم دیگر راز نیست. همه این را می‌دانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا