آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

جنگ نقل و انتقالاتی فرمانده می‌خواهد؛ یورگن کلوپ در جست و جوی رهبر

یورگن کلوپ شخصا روند جذب مدیر ورزشی را دنبال می‌کند.

نقل و انتقالات فوتبال در سال‌های اخیر چیزی کمتر از یک جنگ تمام عیار برای تیم‌ها نیست؛ بعضی از باشگاه‌ها برای نگه‌داشتن ستاره‌ها و بعضی از باشگاه‌ها برای به خدمت گرفتن ستاره‌ها.

 

پیش از این یورگن کلوپ برای نقل و انتقالات فصل آینده گفته بود جنگی جذاب در پیش داریم و تابستان شلوغی را خواهیم گذراند. تیم کلوپ در بخش‌هایی که خود او از هرکسی بیشتر به آن واقف است، کمبود‌هایی دارد و برای این کمبود‌ها در تابستان پیش رو می‌خواهد دست به جیب شود. مدیران باشگاه که از عملکرد او بسیار راضی بوده‌اند و از لحاظ تاکتیکی کاملا تیم را در اختیار کلوپ قرار داده‌اند، می‌خواهند روند خرید بازیکن هم تا جایی که ممکن است زیر نظر خود کلوپ انجام شود اما همان طور که سرمربی لیورپول خودش هم می‌گوید در این روزها نمی‌توان مانند گذشته تمام کارها را به دوش مربی گذاشت و کمتر تیمی است که بدون مدیر ورزشی کار کند.

 

او در ادامه صحبت‌هایش در مورد مدیر ورزشی تیم گفت: جولیان وارد می‌خواهد کمی از دنیای فوتبال دور باشد و استراحت کند پس ما به دنبال مدیر ورزشی جدید هستیم. من نمی‌توانم در تمام این موارد دخالت کنم اما پیشنهادات خودم را به باشگاه ارائه کرده‌ام و آنها در حال مذاکره با افرادی هستند که من دوست داشتم با آنها کار کنم.

گروه نرم افزاری ماهور

 

جولیان وارد با جذب لوئیز دیاس و داروین نونیز توانسته بود در زمانی که تیم کلوپ کمبود در پستی را حس می‌کرد به خوبی مشکلات سرمربی را در خرید بازیکن از میان بردارد و یورگن کلوپ از کار کردن با او بسیار راضی بود.

 

تا پیش از این روند جذب مدیر ورزشی بدون در نظر گرفتن نظرات یورگن کلوپ انجام می‌شد. با این حال مشکلی بین کلوپ و مدیران ورزشی لیورپول که تاکنون در تیم بوده‌اند وجود نداشته، اما باشگاه می‌خواهد با در نظر گرفتن نظرات و مواردی که سرمربی تیم می‌خواهد، رابطه مدیر این بخش مهم تیم با کلوب به بهترین شکل ممکن باشد.

49 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا