آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

لوکاکو در یووه، کوادرادو در اینتر: ایتالیا قاطی کرد!

انتشار عکسی از روملو لوکاکو و خوان کوادرادو در یک درگیری در بازی اینتر و یوونتوس در نیمه نهایی کوپا ایتالیا با انتشار خبر پیوستن ستاره کلمبیایی به اینتر و انتقال لوکاکو به یوونتوس مورد توجه قرار گرفت.

فقط سه ماه از زمانی که کوادرادو و لوکاکو در پایان دیدار رفت نیمه نهایی مسابقات کوپا ایتالیا بین یوونتوس و اینتر در ورزشگاه الیانز درگیر شدند، گذشته است.

لوکاکو توسط هواداران یوونتوس مورد توهین نژادی قرار گرفت و گلی که با ضربه پنالتی زده بود را با ژستی ویژه مقابل هواداران یوونتوس جشن گرفت. این عمل باعث واکنش بازیکنان یوونتوس شد. در نهایت، لوکاکو، کوادرادو و سمیر هاندانوویچ اخراج شدند.

بعداً کوادرادو به دلیل این اتفاق سه جلسه محرومیت در رقابت‌های کوپا ایتالیا دریافت کرد، بنابراین او در دو مسابقه اول فصل آینده در این رقابت‌ها محروم خواهد بود، زیرا در دیدار برگشت نیمه نهایی فصل گذشته یک جلسه محرومیت خود را پشت سر گذاشته بود.

عکس درگیری کوادرادو با لوکاکو اکنون در توییتر وایرال شده است، زیرا لوکاکو در مذاکره یوونتوس قرار دارد و پیشنهادات اینتر را رد کرده است. اینتر مذاکرات خود را با چلسی به پایان رسانده و لوکاکو را دوباره به خدمت نخواهند گرفت.

از این لحظه به بعد: لوکاکو به یوونتوس – هاندانوویچ بیکار- کوادرادو به اینتر ; کریستوفر نولان، تو خیلی جابجا می‌شوی.
کی می‌توانست تصور کند که چه اتفاقی خواهد افتاد؟ کوادرادو به اینتر، لوکاکو به یوونتوس.
بعد از درگیری کوادرادو در سال گذشته به عنوان بازیکن یووه در برابر لوکاکو به عنوان بازیکن اینتر، حالا کوادرادو به اینتر و لوکاکو در آستانه پیوستن به یووه است.
آنها باید این را به من توضیح دهند.
مفهوم چندجهانی چیزی است که درباره آن بسیار کم اطلاعات داریم.
چه انتقال‌های جذابی! کوادرادو به اینتر و لوکاکو به یوونتوس (شاید). برای طرفدارانی که زمان کافی برای رویاپردازی درباره یک بازیکن جدید برای تیم خود ندارند به شدت راضی کننده است، مدت‌هاست که بازارانتقالات به این جذابیت نرسیده است… 😂😂
جهان وارونه می‌شود.
55 / 100

گروه نرم افزاری ماهور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا