آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

گرت بیل بارسا بالاخره بر می گردد

انتظار می‌رود پدری، ستاره 20 ساله اغلب مصدوم بارسلونا، پس از 71 روز شنبه برابر سوسیداد به میادین برگردد.

مصدومیت‌های پدری به قدری ادامه‌دار شده که به او لقب گرت بیل بارسلونا را داده‌اند.

 

پدری از سال 2020 به بارسلونا پیوسته و در این مدت بیش از یک سال را دور از میادین بوده است. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، پدری 378 روز را به دلیل مصدومیت و بیماری از دست داده و نتوانسته برای بارسا بازی کند.

آخرین بار او 26 آگوست مصدوم شد و هنوز نتوانسته به شرایط بازی برسد. پدری قبل از ال‌کلاسیکو به تمرینات گروهی اضافه شد اما ژاوی ترجیح داد روی او ریسک نکند. وقتی از سرمربی بارسلونا در مورد پدری سوال شد، او پاسخ داد که اگر به پدری برابر رئال میدان دهد و دوباره مصدوم شود، ضربه روحی بسیار بزرگی به وی وارد خواهد شد.

گروه نرم افزاری ماهور

پدری 68 بازی بارسا را از دست داده که یک مقطع به دلیل کرونا، یک مقطع به خاطر گرفتگی عضلانی و پنج بار نیز به دلیل پارگی عضله بوده است.

 

بارسلونا شنبه شب در زمین سوسیداد به میدان خواهد رفت و همه چیز نشان می دهد پدری بالاخره پس از دو ماه می تواند در ترکیب بارسا به میدان برود. اکنون باید دید ژاوی از ابتدا او را در ترکیب قرار می دهد یا دقایقی در نیمه دوم فرصت پیدا خواهد کرد.

در فصل جاری فرمین لوپز بیشترین استفاده را از مصدومیت پدری برده و توانسته خودش را وارد ترکیب ثابت بارسا کند. پدری برای بازگشت به ترکیب ثابت حالا کار ساده‌ای نخواهد داشت و شاید ژاوی فعلا روی استفاده از پدری در ترکیب ثابت اصرار نداشته باشد.

66 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا