آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

گل‌محمدی: صنعت نفت می‌تواند در لیگ برتر بماند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پی برتری تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت، این تیم می‌تواند در لیگ برتر بماند.

یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت: ابتدا فوت میروسلاو بلاژویچ را به جامعه فوتبال تسلیت می‌گویم. دوم اینکه باید بگویم شهر خوی را فراموش نکنیم. هموطنان عزیزمان در این شرایط جوی طاقت‌فرسا و سرما نیاز به کمک زیادی دارند و باید تمرکزمان را بگذاریم تا این عزیزان مشکل خاصی نداشته باشند.

 

وی در ادامه افزود: در مجموع بازی خوبی برای ما بود. از نظر نتیجه و نوع بازی که ارائه کردیم، بازی سنگینی بود و پیش‌بینی این بازی را کرده بودیم. صنعت نفت آبادان همه حریفانش را به دردسر می‌اندازد. قبل از بازی هم گفتم که این تیم ‌خیلی پیشرفت کرده است و بازی کردن مقابل این بازیکنان تکنیکی در خط جلو سخت است و دیدید که غافلگیر هم شدیم و به گل هم رسیدند. من در ادامه فصل برای آنها آرزوی موفقیت دارم، این تیم توانایی دارد تا وسط‌های جدول هم خودش را بالا بکشد و در لیگ بماند.

گل‌محمدی همچنین خاطر نشان کرد: از بازیکنان خودمان هم تشکر می‌کنم. بالاخره با توجه به حضور تماشاگران پرشور آبادانی جو استادیوم خیلی سنگین بود و در این شرایط یک گل هم عقب افتادند، ولی خیلی زود خودشان را پیدا کردند و از موقعیت‌هایی که به دست آوردیم به خوبی استفاده کردند. بعد از اینکه گل خوردیم بازیکنانم ذهنیت خیلی خوبی داشتند.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: بازیکنان ما امروز فشار خیلی زیادی را در طول ۹۰ دقیقه تحمل کردند تا بتوانند بازی را ببرند و این برد را به همه هواداران‌مان تقدیم می‌کنیم. ما می‌توانستیم بعد از اینکه دو گل زدیم به گل‌های بیشتری دست پیدا کنیم، ولی ضربات آخر را با بی‌دقتی به بیرون زدیم، با این حال و در مجموع فکر می‌کنم فوتبال زیبایی از طرف دو تیم ارائه شد و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. بعد از دو هفته نتیجه نگرفتن این برد برای ما خیلی اهمیت داشت و باید بیشتر تمرکز کنیم تا در دو بازی آینده‌مان در لیگ که میزبان هستیم و همینطور بازی جام حذفی با سپاهان را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

 

وی در واکنش به این موضوع که خیلی‌ها می‌گویند گل دوم پرسپولیس در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است، عنوان کرد: من هنوز صحنه‌های بازی را ندیدم، ولی اینکه بعضی‌ها گفتند آفساید بوده و بعضی‌ها هم تأیید کردند، کارشناسان باید دقیق‌تر صحنه گل دوم ما را ببینند. امیدوارم که این اتفاق نیفتاده و گل ما سالم باشد.

 

گل‌محمدی در پاسخ به این سؤال که «چرا پرسپولیس در دقایق آخر بازی عقب کشید؟»، خاطر نشان کرد: طبیعی است که صنعت نفت‌ می‌خواست یک گل عقب‌ماندگی‌اش را جبران کند، البته ما یک زمانی از بازی را با پرس از بالا شروع و حریف را مجبور کردیم از زمین خودشان بلند بازی کند و این کار ما را راحت کرده بود. در ادامه هم یک مهاجم کم و مدافع اضافه کردیم تا توپ‌های بلند آنها را دفع کنیم و خیلی موقعیت خاصی به حریف ندادیم و توانستیم بازی را کنترل کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا