آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

گل محمدی : عصبانی بودم و آن حرف را زدم

سرمربی پرسپولیس در آستانه بازی حساس مقابل نفت آبادان که برای ادامه حضور این تیم در جمع مدعیان از اهمیت بالایی برخوردار است، توضیحاتی درباره اتفاقات چند روز اخیر تیمش داد.

یحیی گل محمدی با اشاره به حضور در آبادان و حس خوبی که از این شهر دارد، صحبت‌هایش را در نشست خبری پیش از بازی با نفت اینچنین آغاز کرد: همیشه آمدن به آبادان حس خوبی به من می‌دهد. مردم با صفا و خونگرم آبادانی باعث حس خوبی برای همه ما می شود. مردم آبادان لایق بهترین ها هستند و برای همه مردم ایران که نماد استقامت هستند عزیزند. سلام و درود به ارواح شهدا می فرستم که از ناموس و وطن ما دفاع کردند. شروع جنگ از آبادان بود و اجازه ندادند یک وجب از خاک ایران دست اجانب بیفتد.

 

وی بعد از آن به بازی و شرایط فنی تیمش پیش از این جدال پرداخت و گفت: درباره بازی فردا باید بگویم بازی زیادی از نفت آبادان دیدم. بعد از تعویض مربی این تیم متفاوت شده است. فوتبال خوب ارائه می‌کنند و در دفاع و حمله کامل هستند. نفت با شرایطی که دارد می‌تواند امتیازات بیشتری بگیرد. آن‌ها تیم قابل احترامی هستند و با صحبت‌هایی که کردم باید در بازی فردا تمرکز خوبی داشته باشیم. ما باید برای امتیاز کامل تلاش زیادی انجام دهیم. با وضعیتی که در جدول وجود دارد هم نفت و هم ما دنبال پیروزی هستیم که این تقابل با انگیزه‌های متفاوت می‌تواند جذاب باشد. امیدوارم خوب بازی کنیم هر چند که در این ۲ هفته مشکلات داوری وجود داشت که برد نیاوردیم. گرفتن ۳ امتیاز بازی فردا برای ما اهمیت زیادی دارد هر چند که برای نفت هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

گل محمدی با اشاره به اینکه تیمش بعد از جام جهانی و طی ۹ بازی اخیر با اشتباهات داوری مواجه بوده گفت: همه باشگاه‌های ایران از لحاظ امکانات شرایط خوبی ندارند و وقتی که حرف از فوتبال حرفه‌ای می‌زنیم، این امکانات کم است. در این ۲ هفته از داوری‌ها ضربه خوردیم. بعد از جام‌جهانی ۹ بازی انجام دادیم که با سند و فیلم ثابت می کنم که در آن ۹ بازی اشتباهات داوری وجود داشت. در اینباره به فدراسیون فوتبال، مسئولان باشگاه و مدیرعامل نامه می‌نویسم. با وجود مشکلاتی که داشتیم اما من همیشه می‌خواستم داور در آرامش باشد و شلوغ نکردم اما به بازیکنانم و مسئولان باشگاه هشدار می‌دادم.

سرمربی سرخپوشان درباره ادعایش که گفته بود با تیم امید در ادامه مسابقات حاضر خواهد شد اینطور توضیح داد: بعد از بازی عصبانی بودم و نتوانستم خودم را کنترل کنم و گفتم که با امیدها بازی می‌کنیم اما بازیکنان امید ما از بازیکنان بزرگسال کم ندارند و با حمایت بیشتر می‌توانند عملکرد خوب داشته باشند. بعد از گذشت یکی دو روز به حرف‌هایی که زدم فکر کردم و دیدم که این‌ها یک بحث فوتبالی است و متاسفانه ما از داخل نهاد‌های فوتبالی به مشکل خوردیم. هر چند که از صحبت‌های من برداشت خوبی نشد و برداشت‌های غیرفوتبالی کردند اما ارکان فدراسیون فوتبال باید جوابگوی اتفاقات افتاده باشند.

 

گل‌محمدی درخواست خود را اجرای عدالت در بازی‌های این تیم عنوان کرد و گفت: پرسپولیس یک تیم معمولی نیست و این تیم ۴۰-۴۵ میلیون هوادار دارد و نباید اتفاقاتی رخ بدهد که احساسات آن‌ها جریحه‌دار شود و از فوتبال زده شوند. چرا که ما حق چنین کاری نداریم. از مسئولان امر می‌خواهم که تمرکز بیشتری روی این مسئله داشته باشند و اجازه ندهند که حق تیمی ضایع شود. من با این صحبت‌ها به دنبال گرفتن امتیازی نیستم و به دنبال این هستم که عدالت اجرا شود. هیچ مربی دوست ندارد که داور به نفع او بگیرد بلکه همه به دنبال اجرای عدالت هستیم.

 

 

سرمربی سرخپوشان درباره سود بردن از بازیکنان جوان در تیمش گفت: در فوتبال ایران استعدادهای زیادی داریم که باید برای رده‌های پایه برنامه ریزی خوبی انجام دهیم تا بازیکنان پیشرفت کنیم. پیشرفت بازیکنان خواسته همه ماست و امیدوارم که اتفاقات خوبی رخ بدهد.

 

گل‌محمدی در پایان صحبت‌هایش در پاسخ به سوالی درباره غایب تیمش در بازی مقابل نفت آبادان گفت: فقط علیرضا بیرانوند محروم است و بقیه بازیکنان را در اختیار داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا