آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

پپ: این چه قانونی است، تا صبح باید بازی می‌کردیم!

پپ گواردیولا پس از شکست تیمش مقابل آرسنال در ضربات پنالتی نسبت به قوانین وقت‌های اضافه اعتراض خود را نشان داد.

منچسترسیتی در سوپر جام انگلیس به مصاف آرسنال رفت و در ضربات پنالتی شکست خورد. سیتی درحالیکه 1-0 از حریفش پیش بود در وقت‌های تلف شده نیمه دوم گل تساوی را دریافت کرد.

 

به ثمر رسیدن این گل پس از ادامه بازی با وجود پایان 8 دقیقه وقت اضافه، مورد انتقاد پپ گواردیولا قرار گرفته است.

 

گواردیولا پس از بازی درمورد عدم قهرمانی تیمش گفت: “ما سه [کامیونیتی شیلد] را پشت سر هم از دست دادیم! اما ما قهرمان لیگ برتر شدیم…”

گروه نرم افزاری ماهور

دلیل غیبت ژائو کانسلو؟

او باید با خانواده‌اش به خانه می‌رفت و اینجا نبود…

 

طولانی شدن وقت‌های تلف‌شده نیمه دوم؟

این یک سوال خوب برای هیئت بین المللی قانون‌گذاری فوتبال و همه مردم است، زیرا آن‌ها با مربیان مشورت نمی‌کنند، آنها با بازیکنان مشورت نمی‌کنند که نظر آن‌ها چیست. تو باید به زمین بروی، باید قبولش کنی، باید انجامش بدی… آن‌ها [بازی‌ها] را برای به ثمر رسیدن یک گل ادامه می‌‌دهند. اگر هر بار که در یک بازی مثلا با نتیجه 4-3 گل می‌زنید و برای 7 گل 30 ثانیه یا 45 ثانیه وقت کنار بگدارید، سپس تا فردا صبح ساعت 9 اینجا هستیم و بازی را دنبال می‌کنیم…”

آینده کول پالمر در سیتی؟

فردا او در تمرینات شرکت می‌کند. ما اعتمادبه‌نفس زیادی داریم، از چیزهای زیادی قدردانی می‌کنیم. می‌دانم که او می‌خواست فصل گذشته بازی کند، و این کار را انجام نداد. باید با خودش و ایجنتش صحبت کنیم. اگر او بخواهد بماند، ما مشکلی نداریم. اگر بخواهد برود، ما راه حلی پیدا خواهیم کرد، زیرا او بازیکن خوبی است.

 

شام شب گذشته با واکر؟

خیلی ناامید شدم که صورت حساب شام را پرداخت کردم، واکر پولی پرداخت نکرد و این برای او خوب نیست. برای مدت طولانی، نه فقط این وضعیت، ما مشتاقانه منتظر یک شام با هم بودیم. گاهی اوقات من این کار را با چند بازیکن انجام می‌دهم، خوب بود، او کاپیتان ماست.

7 سال با هم بودیم و او بازیکن مهمی برای ماست. امیدوارم که بتواند بماند. ما یک سال دیگر قرارداد داریم، این پایان کار نیست، بنابراین اگر کسی او را بخواهد باید صحبت کند، مانند برناردو. ما می‌خواهیم آن‌ها بمانند، آنها اینجا هستند. برای ما خیلی مهم است.

58 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا