آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

یحیی و عادتی که ترک نمی‌کند؛ پرسپولیس با ترکیب برنده در تبریز؟

به نظر می‌رسد ترکیب پرسپولیس نسبت به هفته نخست تغییری نداشته باشد.

پرسپولیس گام اول در لیگ بیست‌وسوم را متزلزل برداشت؛ هر چند که شاگردان یحیی گل‌محمدی توانستند 3 امتیاز کامل را به‌دست آورند اما نگاهی به عملکرد سرخ‌پوشان پایتخت در دوئل با آلومینیوم اراک نشان می‌دهد که پرسپولیسی‌ها نتوانسته‌اند نمایش تماشاگرپسندی را از خود ارائه بدهند و سرخ‌ها در تلاش هستند تا بتوانند در دومین بازی‌شان در فصل جدید نمایش متفاوتی را از خود نشان بدهند و بتوانند با عملکردی تهاجمی، دومین برد فصل را جشن بگیرند.

 

یحیی گل‌محمدی همواره در دوره سرمربیگری‌اش در پرسپولیس به دنبال آن بوده تا کمترین تغییر را در ترکیب تیمش انجام بدهد و به نظر می‌رسد که این رویه را در لیگ بیست‌وسوم حفظ خواهد کرد. سرخ‌پوشان پایتخت در مهم‌ترین بازی هفته دوم، امشب از ساعت 18:45 در ورزشگاه یادگار امام تبریز میهمان تراکتور هستند و شاگردان گل‌محمدی برای حفظ جایگاه خود در کورس مدعیان در پایان هفته دوم به دنبال آن هستند تا بتوانند دومین برد پیاپی خود را به‌دست آورند.

 

تمدید نیمکت‌نشینی گولسیانی

علیرضا بیرانوند در اولین بازی پرسپولیس آمادگی فنی بالایی را از خود نشان داد و امشب هم به دنبال آن است تا مقابل تیم پرستاره تراکتور بتواند کلین‌شیت کند. مرتضی پورعلی‌گنجی و محمدحسین کنعانی‌زادگان زوج موردعلاقه یحیی گل‌محمدی هستند و به نظر می‌رسد که در مسابقه امشب هم این دو ستاره کنار هم قرار خواهند گرفت و گیورگی گولسیانی برای دومین بازی پیاپی از روی نیمکت کار خود را آغاز می‌کند. دانیال اسماعیلی‌فر امشب باید برابر تیم پیشین خود در نقش دفاع راست پرسپولیس به میدان برود و علی نعمتی هم که گل پیروزی‌بخش پرسپولیس در هفته نخست را به‌ثمر رساند، امشب بار دیگر به نظر می‌رسد در سمت چپ خط دفاعی سرخ‌ها قرار می‌گیرد.

گروه نرم افزاری ماهور

 

در انتظار آخرین بازی سرلک؟

میلاد سرلک که خبرهای ضدونقیضی درباره سرباز شدن او وجود دارد، به نظر می‌رسد که امشب بار دیگر در ترکیب اصلی پرسپولیس در کنار سروش رفیعی قرار خواهد گرفت و به مانند دیدار هفته گذشته مقابل آلومینیوم اراک، سعید صادقی و مهدی ترابی به نظر می‌رسد دو وینگر پرسپولیس باشند؛ آن‌هم در شرایطی که امید عالیشاه به‌واسطه مصدومیت به تبریز سفر نکرده تا محمد عمری، جدی‌ترین گزینه در دسترس کادرفنی پرسپولیس برای تقویت تیمش وینگر در جریان مسابقه باشد.

 

دومین هفته بدون مهاجم خارجی!

وحید امیری که هفته گذشته نمایش نسبتاً خوبی مقابل آلومینیوم اراک داشت، با توجه به عدم جذب مهاجم خارجی به نظر می‌رسد که همچنان در خط حمله پرسپولیس حفظ خواهد شد و او در نقش مهاجم سایه کارش را پیش خواهد برد. در نقش مهاجم هدف هم شهاب زاهدی گزینه نخست حضور در خط حمله سرخ‌پوشان پایتخت است و با وجود آنکه در هفته نخست عملکرد خوبی نداشت، او امیدوار است که بتواند در هفته دوم جبران‌مافات کند و دروازه تراکتور را باز کند.

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل تراکتور

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، میلاد سرلک، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، وحید امیری و شهاب زاهدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا