آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

شایعه درباره جلسه هیات مدیره پرسپولیس؛ مجادله یحیی و درویش

شنیده می‌شود رضا درویش و یحیی گل‌محمدی در جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با هم مشاجره لفظی پیدا کرده‌اند.

صبح امروز بعد از فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس جلسه هیات مدیره این باشگاه با حضور یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم برگزار شد. «خبرگزاری ایسنا» در خبری اختصاصی مدعی شده که گل‌محمدی در جلسه امروز با رضا درویش مدیرعامل این باشگاه درگیری لفظی پیدا کرده‌اند.

 

آن‌طور که ایسنا نوشته، در این جلسه ابتدا رضا درویش از اعضای هیات مدیره خواست که نظراتشان را درباره مشکلات موجود بیان کنند چرا که او اعتقاد داشت به دلیل اینکه عضو هیات مدیره نیست، حق اظهارنظر ندارد.

 

بعد از صحبت‌های درویش، اعضای هیات مدیره انتقادات خود را نسبت به شرایط موجود تیم مطرح کردند و در نهایت از درویش خواستند به عنوان مدیرعامل راهکار خود را برای خروج از مشکلات ارائه دهد.

گروه نرم افزاری ماهور

 

در عین حال درویش بلافاصله اعلام کرد که تمرینات تیم از فردا باید آغاز شود و هر بازیکنی در تمرین حضور نداشته باشد از سوی باشگاه جریمه می‌شود. این صحبت‌های درویش با واکنش گل‌محمدی روبرو شد؛ سرمربی پرسپولیس خطاب به درویش گفت: «شما با این کارتان مرا مقابل بازیکنان قرار می‌دهید».

 

درویش در پاسخ به گل‌محمدی گفت: «شما هم با شروع نکردن تمرینات مرا مقابل هواداران قرار می‌دهید».

 

در ادامه این جلسه یحیی گل‌محمدی انتقاداتی را نسبت به تمدید نشدن قراردادها مطرح کرد که درویش پاسخ داد: «با کدام بازیکن تمدید کنم؟ یکی از آن‌ها برای تفریح به فرانسه سفر کرده و دیگری هم در مسافرت است. برای گولسیانی هم ایمیل فرستاده‌ایم و منتظریم قراردادش را امضا کند و به ایران بیاید».

 

برخی منابع البته این گزارش ایسنا را تایید نکردند و خبر دادند که بین درویش و یحیی تنها اختلاف‌نظر ایجاد شده و کار به درگیری لفظی کشیده نشده است.

52 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا