آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

یوفا صبر ندارد: احتمال اخراج یووه از رقابت‌های اروپایی

یوفا همچنان در انتظار رای نهایی دادگاه ایتالیا در مورد پرونده تخلفات یوونتوس است و اگر تا قبل از ماه ژوئن حکم صادر نشود، به شکل مستقل اقدام خواهد کرد و یووه باید منتظر جرایمی سنگین باشد.

یوفا همچنان منتظر است تا دادگاه ایتالیا در مورد نقض احتمالی قوانین مجوز باشگاه و فرپلی مالی یوونتوس تصمیم گیری کند. زمان در حال گذر است و تا قبل از ماه ژوئن باید تکلیف تیم‌های حاضر در مسابقات اروپایی مشخص شود. تیم‌هایی که سهمیه را کسب کرده اند باید برای مسابقات مقدماتی، پلی‌آف و قرعه کشی تابستانی مدارک خود تکمیل کرده و به یوفا ارائه دهند.

یوفا در این موارد فشار می آورد و تیم‌ها باید عجله کنند. در صورت تمدید زمان تحقیقات در ایتالیا، یوفا منتظر تصمیم قاضی ایتالیایی نخواهد ماند بلکه بر اساس تحقیقات موازی خود درباره سرنوشت یووه تصمیم خواهد گرفت. محکوم شدن روسای سابق و تأیید رفتار غیرورزشی به یووه کمکی نمی کند؛ اینجا خطر واقعی حداقل یک سال تعلیق از رقابت های اروپایی وجود دارد.

 

حتی قهرمانی در لیگ اروپا هم چیزی را برای یوفا تغییر نمی دهد و یوونتوس نیاز دارد که تکلیف حکم نهایی اش در ایتالیا هر چه زودتر مشخص شود. سپس دور دوم تحقیقات شروع خواهد شد که مربوط به دستمزدهاست. اینجا فعلا در مورد مشکل سوپرلیگ و حکم دادگاه اتحادیه اروپا که در ژوئن خواهد بود، صحبت نمی کنیم. به طور خلاصه، ماه هایی پیچیده و سرنوشت ساز در انتظار باشگاه تورینی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا