آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

یوونتوس بند خرید قطعی مویزه کین را فعال کرد

بانوی پیر مهاجم قرضی‌اش را به صورت قطعی از اورتون خرید.

باشگاه یوونتوس بند خرید قطعی مویزه کین را فعال کرده چرا که او را مهره‌ای مهم برای آینده تیم می‌داند که باید در تورین بماند.

 

بیانکونری، مویزه کین را ماه آگوست سال ۲۰۱۹ در ارازی ۲۷.۵ میلیون پوند به اورتون فروخت اما این بازیکن ایتالیایی در شمال غرب انگلیس روزگار چندان خوبی را سپری نکرد و به همین دلیل پس از یک فصل به پاری‌سن‌ژرمن قرض داده شد. در پاریس، کین عملکرد و آمار به مراتب بهتری داشت و یوونتوس را مجاب کرد که او را به عنوان بازیکن قرضی به به تورین برگرداند.

قرارداد قرضی قبلی کین با یوونتوس تا پایان فصل جاری اعتبار داشت و این قرارداد شامل بند خرید اجباری نیز بود که گویا فعال شده و به این ترتیب یوونتوس این بازیکن ایتالیایی را نگه خواهد داشت. او در دومین دوره بازیگری‌اش در تورین در فصل جاری ۷ گل زده است.

 

 

با خرید قطعی کین، یوونتوس با ۲۸ میلیون یوروی دیگر به اورتون بدهد و با احتساب پاداش‌ها، کل رقم هزینه شده برای برگرداندن کین به تورین به ۳۵ میلیون پوند خواهد رسید. این مهاجم ایتالیایی یکشنبه شب در جریان شکست ۱-۰ یوونتوس مقابل رم در حالی که در دقایق پایانی بازی به صورت تعویضی به میدان آمد و با درگیری که با مانچینی مدافع رم داشت تنها ۴۰ ثانیه پس از ورودش به زمین با کارت قرمز داور مواجه شد و ۲ جلسه هم از همراهی یوونتوس محروم شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا