آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

واکنش کاپیتان یووه به رفتار جنجالی بعد از تعویض

لئوناردو بونوچی، کاپیتان ایتالیایی یوونتوس، مدعی شد هرگز بعد از تعویض شدن اعتراض نمی کند.

شکست 0-1 برابر اینتر در نیمه نهایی کوپا ایتالیا به منزله از دست رفتن شانس در آخرین جام فصل برای یوونتوس بود. وقتی بونوچی در نیمه دوم تعویض شد به نظر می رسید از دست یکی از اعضای کادرفنی یوونتوس عصبانی است. حالا این مدافع باتجربه در مورد این واکنش و البته ناکامی تیمش در راه رسیدن به فینال صحبت کرده است.

 

لئوناردو بونوچی گفت: وقتی اینتر یووه باشد و فرصت رسیدن به بازی فینال، شکست خوردن همیشه دردناک است. نتوانستیم جلوی گلزنی اینتر در دقایق ابتدایی را بازی بگیریم و تلاش ما در ادامه برای اذیت کردن اینتر و بازگشت بازی به مسیر اصلی نتیجه نداد. متاسفانه مسیر بازی اینگونه پیش رفت، اما ما باید از هر جنبه ای، از تکنیک گرفته تا شخصیت تیمی، قدرت بیشتری ارائه دهیم. اینتر پرس بالایی داشت و گاهی مجبور می‌شدیم از توپ های بلند استفاده کنیم، اما در چنین شرایط حفظ توپ دشوارتر می شود.

 

عصبانیت بعد از تعویض شدن؟ من تنها دچار گرفتگی عضله شده و به کادر فنی هشدار دادم در صورت تکرار این اتفاق حواس تان باشد. اما آنها دچار سوء تفاهم شده و فکر کردند که من باید فورا تعویض شوم. من هرگز در هنگام تعویض شدن رفتاری جنجال نمی کنم و هرگز هم این کار را نخواهم کرد.

گروه نرم افزاری ماهور

در چنین بازی هایی شما به انگیزه فراوانی نیاز دارید و باید این را در رختکن و زمین احساس می کنید. ما در 25 دقیقه ابتدایی چیزی کم داشته و خیلی آرام دفاع می کردیم. زمانی که یووه مقابل اینتر یا میلان قرار می گیرد، باید شخصیت خود را نشان داده و تهاجمی باشید. متأسفانه ما در دقایقی از بازی مقابل اینتر اینگونه نبودیم.”

50 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا