آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

یک نام عجیب به عنوان سرمربی تیم ملی آلمان

هرچند رودی فولر در بازی دوستانه آلمان و فرانسه به عنوان سرمربی مانشافت روی نیمکت حضور داشت ولی در واقع نام او به یک دلیل خاص به عنوان مربی رسمی تیم ذکر نشده بود.

تیم ملی فوتبال آلمان با هدایت رودی فولر در دیدار دوستانه مقابل فرانسه 2-1 پیروز شد. با این حال، نام مربی متفاوتی در برگه بازی ذکر شده بود.

آلمان پس از اخراج هانسی فلیک دوباره به مسیر موفقیت بازگشت و شکست سنگین برابر ژاپن را با برتری برابر فرانسه جبران کرد. روی نیمکت رودی فولر به عنوان مربی موقت نشسته بود اما در برگه رسمی بازی نام هانس وولف رسما به عنوان سرمربی درج شده بود.

 

طبق ادعای اسپورت 1 این تصمیم به یک دلیل خاص گرفته شد. فولر مجوز مربیگری رسمی یوفا را ندارد و به همین دلیل از او به عنوان مدیر فنی تیم نام برده شده و نه سرمربی. فولر پیش از این بین سال های 2000 تا 2004 در این نقش فعال بود و حتی در سال 2002 با آلمان نایب قهرمان جهان شد.

گروه نرم افزاری ماهور

از سوی دیگر، وولف دارای مجوز یوفا پرو است و به همین دلیل می تواند به عنوان سرمربی رسمی تیم ملی آلمان معرفی شود. این مربی 42 ساله پیش از این به طور موقت مربی اشتوتگارت و بایر لورکوزن در بوندسلیگا بود.

54 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا