آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

۱۱۶ دقیقه: این بازی قرار نبود تمام شود!

ژاوی هرناندز به دلیل اعتراض شدید به داور بازی با ختافه از کنار زمین اخراج شد.

بارسلونا در هفته اول لالیگا به تساوی بدون گل مقابل ختافه بسنده کرد. این دیدار با وجود اینکه گل نداشت اما حاشیه و جنجال را به حد کافی در خود جای داده بود. سزار سوتو، داور بازی، در طول 90 دقیقه 3 بار مجبور به استفاده از کارت قرمز شد که آخرین مورد آن برای اخراج ژاوی هرناندز بود!

 

بارسلونا در دقایق پایانی نیمه اول با اخراج رافینیا 10 نفره شد اما با اخراج خایمه ماتا در دقیقه 57 تعداد بازیکنان دو تیم دوباره به تعادل کشیده شد. بعد از این اتفاق بارسلونا با شدت بیشتری حملات خود را از سر گرفت تا بلکه بتواند دروازه میزبان را باز کرده و با سه امتیاز زمین را ترک کند.

روی یکی از همین موقعیت‌ها بود که عبدالصمد ازلزولی می‌رفت با دروازه‌بان حریف تک به تک شود اما تعادلش پیش از ورود به محوطه جریمه توسط مدافع ختافه بهم خورد؛ همه منتظر دمیده شدن سوت داور به نشانه خطا و اخراج بازیکن ختافه بودند اما سوتو چنین نظری نداشت تا خشم ژاوی را برانگیزد.

گروه نرم افزاری ماهور

سرمربی بارسلونا که با حرارت خاصی از کنار زمین نظاره گر بازی بود، زمانی که متوجه شد داور هیچ خطایی در صحنه یاد شده اعلام نکرده، با داد و فریاد به سمت داور چهارم رفت تا اعتراضش را به گوش او برساند. این حرکت سرمربی بارسا اما واکنش تندی از سوی تیم داوری داشت و به قیمت یک کارت قرمز تمام شد.

سوتو بلافاصله از طریق گوشی متوجه اعتراض شدید ژاوی شده و بی درنگ او را از کنار زمین اخراج کرد؛ ژاوی که از این تصمیم داور متعجب شده بود بازهم سراغ داور چهارم رفت و بعد از چند ثانیه حرف زدن با او، کنار زمین را به مقصد رختکن ترک کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا