آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

۳ نتیجه متفاوت، سهم مدعیان لیگ برتر؛ همه چیز بر وفق مراد لیورپول

بازی‌های هفته ششم لیگ برتر انگلیس امروز با برگزاری چند بازی پیگیزی شد.

هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، امروز با برگزاری چند بازی پیگیری شد که در مهم ترین این بازی‌ها آرسنال در خانه در برابر تاتنهام به تساوی ۲ بر ۲ رسید، لیورپول در بازی برابر تیم وستهام در آنفیلد با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید و چلسی در ورزشگاه استمفورد بریج در مصاف با استون ویلا با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

 

بازی آرسنال و تاتنهام برای رقابت در صدر جدول از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود و پیش از بازی میکل آرتتا اشاره کرده بود بازی در خانه برای آن‌ها می‌تواند یک برتری مهم در این بازی باشد.

 

جدال تمام لندنی بین آرسنال و تاتنهام 

بازی آرسنال و تاتنهام به میزبانی آرسنال و در ورزشگاه امارات برگزار شد. آرسنال که به دنبال پیروزی در این بازی حساس خانگی بود، بازی را هجومی آغاز کرد و در در چند دقیقه ابتدایی مسابقه حملاتی را بر روی دروازه حریف تدارک دید، در دقیقه 14 یک موقعیت بسیار عالی برای بوکایو ساکا به دست آمد اما ثمری برای آرسنال نداشت. پس از حملات ابتدایی آرسنال، بازی کمی آرام تر شد، برای تاتنهام هم چند موقعیت توسط مدیسون به دست آمد.

گروه نرم افزاری ماهور

 

در دقایق بعدی آرسنال باز هم تیم برتر میدان بود و در نهایت در دقیقه 26 توانست به گل اول دست پیدا کند. در این صحنه اودگارد توپ را برای ساکا ارسال کرد، او توپ را به سمت دروازه شلیک کرد و در بین راه رومرو، بازیکن تیم تاتنهام پای خود را در مسیر توپ قرار داد و توپ با برخورد به پای او به سمت دیگر رفت و به اشتباه وارد دروازه خودی شد.

 

پس از دریافت این گل، تاتنهام که نمی‌خواست نیمه را بازنده به پایان برساند، حملات خود را بر روی دروازه آرسنال بیشتر کرد و در دقیقه 42 گل تساوی این تیم توسط سون هیونگ مین به ثمر رسید. در این صحنه مدیسون با یک ارسال عالی توپ را به سون رساند و او با یک شوت بسیار زیبا توپ را به گوشه راست دروازه فرستاد. این گل ششمین گل سون در بازی‌های رو در روی ۲ تیم بود.

 

نیمه دوم برای آرسنال بهتر آغاز شد. این تیم به دنبال به ثمر رساندن گل برتری بود و در دقیقه 51 به دلیل خطای هند و باز هم بر روی اشتباه رومرو یک پنالتی برای آرسنال اعلام شد و ساکا آن را به راحتی به گل تبدیل کرد. هنوز چند دقیقه از گل ساکا نگذشته بود که بار دیگر تاتنهام بازی را به تساوی کشاند و زننده گل باز هم کسی نبود جز سون که با یک ضربه عالی توپ را وارد دروازه کرد تا حساب کار ۲ بر ۲ مساوی دنبال شود. در نهایت بازی با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی به پایان رسید تا رقابت صدرنشینان همچنان پر هیجان دنبال شود.

لیورپول و روند فوق العاده 

لیورپول که فصل را بسیار خوب شروع کرده در یک بازی حساس در ورزشگاه آنفیلد میزبان تیم وستهام دیوید مویس بود و توانست این بازی را با نتیجه ۳ بر یک پیروز شود.

 

لیورپول به دنبال کسب نتیجه مناسب از این بازی و باقی ماندن در جمع بالانشینان جدول بود و از ابتدا سعی داشت حملات خود را بر روی دروازه وستهام آغاز کند اما در همان دقایق ابتدایی وستهام با یک حرکت بسیار عالی به سمت دروازه لیورپول هجوم آورد و چیزی نمانده بود تا لیورپول گل زودهنگامی را دریافت کند اما آلیسون در این صحنه مطمئن ظاهر شد و توپ را مهار کرد. پس از آن نوبت لیورپول بود که به سمت دروازه حریف هجوم ببرد و در دقیقه 14 با خطای آگورد بر روی صلاح، پنالتی به سود لیورپول اعلام شد و صلاح ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد.

 

در دقایق بعدی توپ و میدان در اختیار لیورپول بود و آن‌ها به دنبال گل دوم بودند اما با وجود حملات متعدد لیورپول، وستهام در دقیقه 42 و بر روی حرکت کوفال و ضربه سر زیبای جورود به گل تساوی دست یافت و نیمه اول با نتیجه یک بر یک مساوی به پایان رسید.

 

نیمه دوم در حالی آغاز شد که لیورپول قصد داشت برتری را بار دیگر از آن خود کند. این تیم در دقیقه 67 توانست گل دوم را توسط داروین به ثمر برساند، این گل زیبا با حرکت عالی و پاس الکسیس مک آلیستر و ضربه حساب شده داروین به گوشه دروازه چسبید.

 

لیورپول دست بردار نبود و باز هم حملاتی را بر روی دروازه وستهام تدارک دید. این تیم در دقیقه 85 توانست بر روی یک ضربه کرنر و به وسیله دیگو یوتا به گل سوم دست پیدا کند. در نهایت بازی با نتیجه ۳ بر یک به سود لیورپول به پایان رسید تا قرمزهای آنفیلد روند عالی خود در این فصل را حفظ کنند.

چلسی در خانه بازنده شد

در دیگر بازی مهم امروز، چلسی میزبان استون ویلای اونای امری بود. در حالی که هواداران چلسی امیدوار بودند این فصل با حضور پوچتینو و خریدهای خوب، نتایج بهتری برای این تیم به دست بیاید، آبی‌های لندن باز هم در کسب نتیجه مد نظر ناموفق بودند.

 

در حالیکه بازی تا دقیقه 74 بدون گل دنبال می‌شد، پس از اخراج گوستو از چلسی، استون ویلا به وسیله واتکینز توانست گل اول را به ثمر برساند. چلسی به دنبال به ثمر رساندن گل مساوی بود اما هرچه زد به در بسته خورد، در نهایت بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استون ویلا به پایان رسید تا عدم نتیجه گیری چلسی در این فصل همچنان ادامه داشته باشد.

 

در دیگر بازی امروز لیگ برتر، برایتون موفق شد با نتیجه ۳ بر یک برابر بورنموث به پیروزی برسد.

64 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا