آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

منچستریونایتد ۴-۱ رئال بتیس ؛ برای فراموشی فاجعه آنفیلد

منچستریونایتد در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا در اولدترافورد با نتیجه ۴-۱ بتیس را از پیش رو برداشت.

شاگردان اریک تن‌هاخ که چند روز قبل با ۷ گل از لیورپول شکست خورده بودند، دیشب مقابل بتیس نمایش بهتری داشتند و توانستند با نتیجه ۴-۱ به برتری دست پیدا کنند.

 

یونایتد بازی را هجومی آغاز کرد و بعد از اینکه یکی، دو موقعیت خوب را در همان دقایق ابتدایی از دست دادند، در دقیقه 6 بود که مارکوس رشفورد گل اول بازی را به ثمر رساند. روی یک ضدحمله بود که برونو فرناندز تلاش کرد ووت وخهورست را صاحب توپ کند اما با دخالت مدافع بتیس، رشفورد صاحب موقعیت شد و با یک شوت تماشایی، دروازه میهمان را باز کرد.

برتری یونایتد بعد از این گل ادامه داشت و تنها سه دقیقه بعد، روی ارسال کاسمیرو، این وخهورست بود که می‌توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما کلودیو براوو با یک واکنش دیدنی توپ را به بیرون فرستاد.

گروه نرم افزاری ماهور

در ادامه باز هم این بازیکنان یونایتد بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند و در دقیقه 17، روی همکاری لوک شاو و رشفورد، باز هم وخهورست صاحب موقعیت شد، اما ضربه این مهاجم هلندی با اختلاف کمی از کنار دروازه بتیس به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل‌تر شد و بازیکنان میهمان هم پیش کشیدند تا اینکه در دقیقه 32، توانستند به گل مساوی برسند. روی یک ارسال به پشت محوطه جریمه بود که خوانمی بعد از کنترل توپ، آیوزه پرز را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک شوت دیدنی، دروازه دخیا را باز کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و در دقیقه 44، چیزی نمانده بود که بتیس روی اشتباه دخیا به گل دوم برسد، اما ضربه آیوزه پرز به تیر دروازه برخورد کرد و در نهایت این نیمه با تساوی 1-1 به پایان رسید.

 

نیمه دوم را هم یونایتد بهتر آغاز کرد و باز هم خیلی زود به گل رسیدند. در دقیقه 52 بود که آنتونی که با پاس برونو فرناندز در سمت راست صاحب توپ شده بود، بعد از یک حرکت عرضی، با شوتی دیدنی توپ را به گوشه دروازه بتیس فرستاد.

حملات یونایتد بعد از این گل ادامه داشت و در دقیقه 58 این تیم به گل سوم رسید. روی ضربه کرنر لوک شاو از سمت راست دروازه بتیس بود که برونو فرناندز روی تیر اول توپ را قطع کرد و گل سوم یونایتد را به ثمر رساند.

علی‌رغم دو گل برتری، همچنان حملات یونایتد ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم چند بار تا آستانه زدن گل چهارم پیش رفتند اما کم‌دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا این فرصت‌ها یکی بعد از دیگری از بین برود.

تا اینکه سرانجام در دقیقه 84 ، ووت وخهورست بالاخره توانست یکی از موقعیت‌هایش را تبدیل به گل کند. روی پاس فاکوندو پلیسیری بود که اسکات مک‌تامینی صاحب موقعیت، شد اما ضربه او را براوو برگشت داد. ولی توپ برگشتی مقابل وخهورست قرار گرفت و او توانست با یک ضربه ساده کار را تمام کند.

در دقایق پایانی باز هم بازیکنان یونایتد بودند که موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کردند اما توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با نتیجه 4-1 به سود شاگردان اریک تن‌هاخ پایان رسید.

13 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا