آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

پاسخ کنایه‌آمیز بنزما به ادعای دشان

مهاجم فرانسوی رئال مادرید پاسخ ادعای سرمربی تیم ملی فرانسه در مورد عدم بازگشت او به ترکیب خروس‌ها در جام جهانی قطر را داد.

دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه درگفت‌وگو با روزنامه فرانسوی «پاریزین» روایت خود را از حقایق مربوط به خروج بنزما از ترکیب تیم ملی فوتبال فرانسه پیش از آغاز جام جهانی 2022 قطر به دلیل مصدومیت ارائه کرد. این سرمربی فرانسوی در این خصوص اظهار داشت: «کریم بابت مصدومیتش ناراحت بود چون جام جهانی قطر برای او ارزش زیادی داشت. بنزما به من گفت کار تمام شده است. تشخیص پزشک ما با تشخیصی که در مادرید در مورد مصدومیت او داده بودند، مطابقت داشت. در بهترین حالت، بازگشت او به تمرینات نمی‌توانست قبل از تاریخ 10 دسامبر (19 آذر- روزی که فرانسه در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف انگلیس رفت) اتفاق بیفتد. وقتی داشتم از پیش کریم می‌رفتم به او گفتم “کریم، عجله‌ای برای بازگشتت به شرایط بازی نیست. تو فرایند بازگشتت را با مدیر تیم هماهنگ کن”. وقتی از خواب بیدار شدم، فهمیدم که او رفته است. این تصمیم کریم بود که اردوی تیم ملی را ترک کند، او غیر از این به شما نخواهد گفت، من تصمیم بنزما را درک می‌کنم و به آن احترام می‌گذارم».

 

طولی نکشید که برنده توپ طلا در سال 2022 پاسخ ادعای سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه را داد. مهاجم 35 ساله رئال مادرید دو پست جداگانه در «اینستاگرام» منتشر کرد که در اولی نوشت “چه جسارتی” در کنارش یک ایموجی دلقک قرار داد و در پست دوم خود نوشت “دیدیه مقدس. شب بخیر”. بدیهی است که این پیام در تضاد با اظهارات دشان در مورد عدم بازگشت او به ترکیب تیم ملی فرانسه برای مسابقات جام جهانی 2022 قطر است. این آخرین اقدام بنزما به این شایعه دامن می‌زند که او آماده بازگشت به ترکیب خروس‌ها پیش از پایان بازی‌‌های جام جهانی بوده است. با این حال، با اعلام بازنشستگی بنزما از تیم ملی فرانسه این پایانی ناخوشایند بین رابطه مربی و بازیکن را نشان می‌دهد.

کریم بنزما که از سال 2007 در عضویت تیم ملی فرانسه بود و بین سال‌های 2015 تا 2021 به خاطر ماجرای اخاذی از متئو والبوئنا به تیم ملی فوتبال فرانسه دعوت نشد، در 97 بازی پیراهن فرانسه را به تن کرد و 37 گل‌ نیز برای این تیم به ثمر رساند.

5 / 100

گروه نرم افزاری ماهور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا