آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

یوونتوس به لغو مجازات ۱۵ امتیازی‌اش امیدوار شد

تصمیم یکی از مراجع قضایی مربوط با پرونده تخلف مالی باشگاه یوونتوس، بانوی پیر را به ابطال مجازات اخیر این باشگاه امیدوار کرده است.

باشگاه یوونتوس امیدوار شده 15 امتیازی که در ماه ژانویه از این تیم به اتهام سندسازی درباره گزارش مالی‌اش کسر شده را پس بگیرد.

 

گویا فرجام‌خواهی دو متهم ردیف اول این پرونده یعنی فدریکو کروبینی مدیر اجرایی و فابیو پاراتیچی مدیرورزشی سابق باشگاه از دادگاهی در ایالت لاتزیو برای دسترسی به سند محرمانه‌ای ارسال شده از سوی دادستانی فدراسیون فوتبال ایتالیا به کمیته نظارت بر باشگاه‌های حرفه‌ای فوتبال ایتالیا در ماه آوریل سال 2021، موفقیت‌آمیز بوده است؛ اگرچه این موافقت به منزله قطعی بودن ابطال مجازات بیانکونری نیست اما این باشگاه را به پیروزی در نبرد حقوقی امیدوار کرده است. یوونتوس در اعتراض به کسر 15 امتیاز از این تیم توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا، به صورت رسمی از کمیته ملی المپیک ایتالیا فرجام‌خواهی کرده است.

سند محرمانه‌ای که گویا منجر به محرومیت باشگاه شده، به درخواست رسمی کمیته نظارت بر باشگاه‌های حرفه‌ای فوتبال ایتالیا از فدراسیون فوتبال در مورخ 14 آوریل سال 2021 اشاره دارد. در این سند، کمیته نظارت از دادستانی فدراسیون برای شفاف‌سازی در مورد اتهام یووه توضیح خواسته است. طبق ادعای وکلای یوونتوس، 21 آوریل 2021 زمانی است که رسیدگی به پرونده باشگاه به جریان افتاده و از آن زمان، دادستانی فدراسیون برای تکمیل تحقیقاتش 60 روز و برای ثبت دادخواست محاکمه 30 روز فرصت داشته است. این یعنی تمام اسنادی که دادستانی بعد از تاریخ 14 جولای 2021 به دست آورده و منجر به کسر 15 امتیاز از بانوی پیر شده، غیرقابل استناد بوده است. با این حال هنوز برای پی بردن به اینکه آیا این اتفاق برای لغو محاکمه باشگاه و ابطال احکام صادر شده قبلی کافی خواهد بود یا نه، زود است اما کمیته نظارت از امروز 7 روز فرصت دارد تا سند محرمانه مذکور را برای وکلای باشگاه یوونتوس ارسال کند.

5 / 100

گروه نرم افزاری ماهور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا