آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

اینزاگی: اشتباه محرز داور اجازه نداد پیروز شویم

سرمربی اینتر توقف تیمش مقابل مونتزا را نتیجه تصمیمات اشتباه داور مسابقه دانست.

سیمونه اینزاگی سرمربی اینتر پس از تساوی ۲-۲ شب گذشته (شنبه) مردانش در خانه مونتزا در هفته هفدهم سری A که نراتزوری در دقیقه ۳+۹۰ آن گل تساوی را دریافت کرد، داور مسابقه را مسبب امتیاز از دست دادن تیمش دانست.

ناراضایتی او از تصمیم داور در زمانی بود که اینتر ۲ بر یک از میزبان پیش بود چرا که داور در صحنه‌ای که فرانچسکو آچربی داشت گل سوم اینتر را به ثمر می‌رساند، به دلیل تشخیصی اشتباه در صحنه‌ای که به زعم او روبرتو گالیاردینی روی بازیکن حریف خطار کرده، بازی را قبل از عبور توپ از خط دروازه متوقف کرد در صورتی که اگر اجازه می‌داد بازی ادامه پیدا کند، احتمال داشت با بررسی مجدد صحنه توسط VAR‌ گل سالم اعلام شود.

اینزاگی پس از بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: بسیار عصبانی هستیم چون داور به وضوح مرتکب یک اشتباه شد. بعد از ۵ سال از آمدن VAR، هنوز شاهد آن هستیم که برخورد دو بازیکن حریف با یکدیگر را خطا می‌گیرند. همه می‌دانند که در چنین صحنه‌هایی باید صبر کرد و دید در ادامه چه اتفاقی می‌افتد. در آن مقطع با ضربه‌ای که لائوتارو به تیر افقی دروازه زد ما باید ۳ بر یک جلو می‌بودیم اما در عوض الان داریم درباره یک تساوی حرف می‌زنیم که نتیجه یک اشتباه جدی بود.

 

 

 

اینتر در این فصل حتی یک کلین شیت هم نداشته است و گلی که در دقایق پایانی بازی خورد هم نتیجه دفاع ضعیفش بود. اینزاگی در این باره اظهار داشت: مسلماً این واقعیتی است که ما در این فصل در بازی‌های خارج از خانه بیش از بازی‌های خانگی‌مان گل خورده‌ایم. باید دفاع‌مان را تقویت کنیم. ما داشتیم گل سوم را هم می‌زدیم و فاصله را زیاد مِ‌کردیم و اگر آن اشتباه رخ نمی‌داد الان این بحث‌ها هم مطرح نبود. متأسفانه ما در ابتدای فصل امتیازات زیادی از دست دادیم و الان باید تلاش کنیم آنها را جبران کنیم. خیلی ناراحتم چون امشب واقعاً پیروزی در یکقدمی ما بود. مونتزا اگرچه خوب بازی کرد اما اگر ما ۳ بر یک پیش می‌افتادیم کارش تمام بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا