آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

سیمئونه : فقط ۲۰ دقیقه بد بودیم و باختیم

دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید معتقد است تیمش برابر بارسا تاوان بازی بد خود در 20 دقیقه ابتدایی بازی را پس داد .

اتلتیکو مادرید  در زمین خود با یک گل به بارسا باخت و یک رتبه در جدول سقوط کرد. اتلتیکو حالا پایین تر از بتیس در رده پنجم لالیگا قرار دارد. تیم تحت هدایت دیه گو سیمئونه از امتیاز میزبانی استفاده نکرد و نتوانست به تک گل دقیقه 22 عثمان دمبله پاسخ بدهد.

سیمئونه در پایان بازی گفت:«واضح بود که در 20 دقیقه اول در زمین گم بودیم. نمی توانستیم به زمین بارسا برسیم و نه در کنترل بازی و نه در توپ‌گیری موفق نبودیم. وقتی توپ نداشته باشید، طراحی حمله نیز غیرممکن است. پس از گل بارسا تازه وارد بازی شدیم. از دقیقه 20 به بعد روند حرکتی تیم خوب شد و تیم با شور و هیجان بیشتری بازی کرد.»

 

سیمئونه ادامه داد:«واقعیت این است که بازنده شدیم ولی تیم من شایسته حداقل کسب یک نتیجه تساوی بود. متاسفانه فشار ما روی بارسا دائمی نبود و در محوطه جریمه هم دقت کافی را نداشتیم. معتقدم به اندازه کافی خوب بازی کردیم که بازنده نشویم ولی تاوان همان 20 دقیقه بد ابتدایی را پس دادیم. از دقیقه 20 به بعد تیم همانطوری که دوست داشتم، بازی کرد. وقتی یک گل عقب می افتید، باید بهترین نمایش‌تان را ارائه دهید ولی اینچنین نبودیم. باید بیشتر کار کنیم تا به راحتی 20 دقیقه‌های ابتدایی بازی را از دست ندهیم.»

گروه نرم افزاری ماهور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا