آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

پیولی : فقط یک راه برای حل این مشکل بلدم

استفانو پیولی بعد از شکست 4-0 مقابل لاتزیو اعتراف کرد که در حال حاضر اشکالات زیادی در تیمش وجود دارد.

میلان که طی هفته‌های اخیر شرایط خوبی نداشت با قبول شکست ۴-۰ مقابل لاتزیو در آخرین دیدار هفته نوزدهم سری آ، رسما وارد بحران شد. استفانو پیولی بعد از این شکست سنگین گفت: “ما باید سریع به میلان برگردیم و روی نقاط ضعف خود کار کنیم تا بهتر شویم. واضح است که عملکرد فعلی تیم با توانایی که داریم، مطابقت ندارد.”

 

وی افزود: “چیزهای زیادی هستند که در حال حاضر در تیم درست کار نمی‌کنند از جمله ذهنیت بازیکنان و مسائل تاکتیکی. ما باید عملکرد متفاوت‌تری نسبت به آن چه ارائه کردیم، داشته باشیم. من اینجا هستم که با شما صحبت می‌کنم، زیرا مجبورم. در حال حاضر باید ساکت بمانیم و سخت کار کنیم.”

 

این پنجمین بازی متوالی بدون برد برای میلان در تمامی رقابت‌ها بود. آن‌ها طی ۳ بازی ۹ گل دریافت کرده‌اند؛ شاگردان پیولی سنگین‌ترین شکست خود را بعد از سال ۲۰۱۹ (۵-۰ مقابل آتالانتا) مقابل لاتزیو (۴-۰) متحمل شدند. این مربی در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد: “ما در شرایط حساسی قرار داریم چرا که طی دو هفته اخیر نتایج و عملکرد خوبی ارائه نکردیم. باید همه بهتر کار کنیم تا شرایط را تغییر دهیم.”

پیولی که تیمش با وجود شکست مقابل لاتزیو همچنان در مکان دوم جدول رده بندی حضور دارد در رابطه با عملکرد ضعیف خط حمله تیمش در حالی که خط دفاعی میلان هم کلی اشکال دارد گفت: “در حال حاضر در همه زمینه‌ها ضعف داریم. علی‌رغم اینکه موقعیت‌های گلزنی بسیار خوبی خلق نکردیم، اما موقعیت‌هایی داشتیم که می‌توانستیم بهتر از آن‌ها استفاده کرده و خطرناک‌تر ظاهر شویم.”

 

او که امیدوار به بهتر شدن شرایط است، افزود: “فکر می‌کنم مشکل اصلی زمانی است که ما توپ را در اختیار نداریم. چون از پوشش، خبری نیست و تیزبین نیستیم. باید در زمین بهتر از این‌ها ارتباط برقرار کنیم. من فقط یک راه برای حل این مشکل بلدم؛ کار کردن با بازیکنان و بهتر شدن در جاهایی که در آن با مشکل مواجه هستیم. تیم باید جمع و جورتر و متحدتر کار کند. چرا که اگر این اشتباهات را ادامه دهیم، روی ذهنیت تیم تاثیر منفی خواهد گذاشت. بازیکنان می‌دانند که نتایج خوب به تیم اشتیاق می‌دهد و نتایج ضعیف موقعیت‌هایی را ایجاد می‌کند که مقابله با آن سخت است.»

سرمربی میلان در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: “ما باید به سبک بازی مورد نظر خود برگردیم و آن را هدف خود قرار داده و در اسرع وقت به دستش بیاوریم. عملکرد ما طی دو هفته اخیر، چیزی نبود که انتظارش را داشتیم یا توانایی انجام آن در ما وجود داشت. سعی می‌کنم کمتر صحبت کنم و بیشتر عمل کنم. توجیه خاصی نداریم و می‌دانم که این لحظه حساسی است. بچه‌ها در این لحظات از حمایت من برخوردار هستند و تلاش می‌کنند تا به فرم ایده‌آل قبلی برگردند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا