آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ژاوی : خوب نبودیم، تا شرایط خوب خیلی فاصله داریم

ژاوی سرمربی بارسلونا، بعد از پیروزی 1-0 تیمش مقابل ختافه در کنفرانس خبری از عملکرد بلوگرانا انتقاد کرد و گفت: "بارسا با عملکرد ایده‌آل فاصله زیادی دارد."

بارسلونا دیشب در خانه خود نوکمپ در چارچوب هفته هیجدهم لالیگا به مصاف ختافه رفت و موفق شد حریف را 1-0 شکست داده و صدرنشینی‌اش را مستحکم‌تر کند. اما ژاوی از عملکرد تیمش راضی نبود و گفت بارسا می‌تواند به مراتب بهتر از این بازی کند.

 

سرمربی بارسا در صحبت‌های خود اشاره کرد که بخشی از دلیل عملکرد نه‌چندان خوب تیمش به خستگی ناشی از شرکت در جام حذفی اسپانیا و سوپرجام در عربستان برمی‌گردد.

پیروز شدیم ولی اصلاً خوب نبودیم

از نتیجه راضی‌ام ولی از نحوه بازی تیم نه. ما امشب خوب نبودیم. حتی می‌توان گفت تا حدودی ضعیف بودیم. البته خوب دفاع کردیم ولی خوب بازی نکردیم. این عملکرد عالی نیست. بلکه با عالی فاصله زیادی دارد. ما پیروزی مهمی به‌دست آوردیم ولی باید پیشرفت کنیم. در این بازی خستگی را احساس می‌کردیم؛ خستگی بدنی و ذهنی ناشی از سوپرجام. این یک پیروزی است ولی نه یک پیروزی خوب. ما بهترین بازی ممکن را انجام ندادیم.

گروه نرم افزاری ماهور

عملکرد ضعیف آنسو فاتی

آنسو خیلی تلاش کرد و چند فرصت هم داشت. ما در این بازی کندتر از همیشه بودیم.

 

گل بارسلونا که توسط پدری به ثمر رسید

تکل کریستنسن و شروع بازی از این نقطه از برنامه‌هایی است که ما همیشه در تمرین‌ها روی آن کار می‌کنیم. این همان نقطه‌ای است که انتقال باید انجام بشود و تیم چهره تهاجمی پیدا کند. در طول هفته روی این موضوع کار کرده بودیم و این گل یکی از نقاط مثبت و مهم بازی بود.

 

تغییرات ژاوی بین دو نیمه و به میدان فرستادن جوردی آلبا و اریک گارسیا

بالده شرایط خوبی دارد و تعویضش فقط تاکتیکی بود. ما به پاس‌های آخر جوردی نیاز داشتیم. کریستنسن کمی احساس ناراحتی می‌کرد ولی مساله مهمی نیست. به نظرم به بازی بعدی خواهد رسید. در این بازی به دی‌یونگ و آرائوخو استراحت دادیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا